Bakan Selçuk’tan 500 TL iddialarıyla ilgili flaş açıklama: Hukuki süreç başlatıldı!

Son dakika haberine göre, Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, "Biz Bize Yeteriz Türkiyem" sloganıyla başlatılan Milli Dayanışma Kampanyası için personel maaşından 500 lira kesileceği iddiasının gerçeği yansıtmadığını bildirdi. Öte yandan haber görselinin olduğu bir haberin de yalan olduğunu dile getire Selçuk, hukuki süreçlerin başlatıldığını bildirdi.

Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, “Biz Bize Yeteriz Türkiyem” sloganıyla başlatılan Milli Dayanışma Kampanyası için personel maaşından 500 lira kesileceği iddiasının gerçeği yansıtmadığını bildirdi..

Selçuk, Twitter’daki hesabından yaptığı açıklamada, millet olarak zor bir süreçle başa çıkmaya çalışırken her gün başka bir sahte haberle uğraşmak ve açıklama yapmak durumunda kaldıklarını belirtti..

HUKUKİ SÜREÇ BAŞLATILDI
Sadece resmi kaynaklardan paylaşılan bilgilere riayet edilmesini talep eden Selçuk, gerçeği yansıtmayan paylaşımlarla ilgili hukuki sürecin başlatıldığını kaydetti..

Bakan Selçuk, kampanya için MEB personelinin 15 Nisan’da yatırılacak maaşından 500 lira kesileceğine ilişkin üzerinde kendi ismi bulunan sahte genelge ile koronavirüs nedeniyle ara verilen eğitimin seneye tekrar edileceğine yönelik habere ait görselleri de üzerine çarpı işareti koyarak paylaştı..

Bakan Selçuk’tan 500 TL iddialarıyla ilgili flaş açıklama: Hukuki süreç başlatıldı!Bakan Selçuk’tan 500 TL iddialarıyla ilgili flaş açıklama: Hukuki süreç başlatıldı! Bakan Selçuk’tan 500 TL iddialarıyla ilgili flaş açıklama: Hukuki süreç başlatıldı!

Haber Etiketleri

Sungur videosu yayınlandı, teröristlerin korkulu rüyası olacak!

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı