AK Parti’de Seçim Çalışmalarına Bu Kare Damga Vurdu

AK Parti’de hafta sonu yapılacak İstanbul seçimleri için çalışmalar aralıksız devam ediyor. Çalışmaya katılan isimlerden biri de Bakan Ziya Selçuk oldu.

Beş yıl boyunda İstanbul’da yaşayanların kaderini belirleyecek seçime saatler kaldı. Bir tarafta AK Parti cephesi, diğer tarafta CHP var. Her iki taraf da işini şansa bırakmak istemiyor. Bunun son örneğini bizlere Bakan Ziya Selçuk gösterdi. Yürümekte zorlanan Bakan Selçuk, buna rağmen bastonuyla Sancaktepe’ye giderek seçim çalışmalarına destek verdi.

Bir tarafta İmamoğlu, bir tarafta Yıldırım. Bu iki ismin arkasında da seçimi kazandırmak isteyen sayısız bir ekip çalışıyor. Öyle ki İstanbul seçimleri için iki partinin Ankara’daki ağır topları özellikle son bir haftadır İstanbul’a karargah kurmuş durumda. Bakan, milletvekili ve belediye başkanları etkili oldukları İstanbul ilçelerine giderek vatandaşlardan partilerinin aday gösterdiği isme oy vermelerini istiyor. Bunlardan biri de Bakan Ziya Selçuk.

ELİNDE BASTONLA SEÇİM ÇALIŞMASI

Bakan Selçuk’u sahada çalışma yürüten diğer isimlerden farklı kılan detay ise elindeki bastonu. Geçtiğimiz aylarda ayak taraf kemiği kırılan Bakan Selçuk, uzun bir süredir elinden bastonu düşürmüyor. Son olarak gittiği Sancaktepe’de elinde bastonla görüntülenen Bakan Selçuk’un görüntüsü AK Parti’nin İstanbul’u ne kadar istediğini hepimize bir kez daha gösterdi.

Bakan Selçuk, gittiği Sancaktepe’de Belediye Başkanı Şeyma Döğücü tarafından karşılandı.

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı