Bahçeli'nin Yaşadığı Ev İlk Kez Görüntülendi

Cumhurbaşkanı Erdoğan tarafından ziyaret edilen MHP Lideri Devlet Bahçeli'nin yaşadığı ev ilk kez görüntülendi.
Takip et
Bahçeli'nin Yaşadığı Ev İlk Kez Görüntülendi
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Türk siyasetinin köklü çınarlarından biri olan MHP Lideri Devlet Bahçeli'nin özel hayatına ilişkin çok az şey biliniyor. Bahçeli hakkında bilinmeyen bir detay da yaşadığı eviydi. Ancak bugün Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın ziyaretinde MHP Lideri'nin yaşadığı ev ilk kez gün yüzüne çıktı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, bugün seçimlerde işbirliği yaptıkları MHP Lideri Devlet Bahçeli'yi evinde ziyaret etti. Yaklaşık yarım saat süren ve basına kapalı gerçekleşen ziyarette Bahçeli'nin yaşadığı ev de basın mensupları tarafından ilk kez görüntülendi. Özel hayatına ilişkin pek az detay bilinen Bahçeli'nin bu zamana kadar yaşadığı evden görüntü alınamamıştı.

BAHÇELİ HASTA MI?

Sürpriz görüşmede Bahçeli'nin Erdoğan'ı evinde ağırlaması "Bahçeli hasta mı?" sorunu akıllara getirdi. Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı'ndan yapılan açıklamaya göre; iki liderin buluşmasında güncel siyaset ve dış politika konuları ele alındı.

1948 yılında Osmaniye'de dünyaya gelen Bahçeli, yörede Fettahoğulları olarak bilinen geniş bir Türkmen ailesine mensuptur.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.