Bahçeli’nin Sağlık Durumuyla İlgili Çeliker’den Açıklama

MHP lideri Bahçeli’nin sağlık durumuyla ilgili bir açıklama Özel Kalem Müdürü Çeliker’den geldi. Bahçeli’nin solunum yolu enfeksiyonuna bağlı ateşi çıkmış.

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin hastaneye götürüldüğü, ani bir kalp sıkışması geçirdiği ve beyin kanaması yaşadığı söylenti ve haberlerine MHP’den cevap gelmişti. MHP Genel Başkanı Semih Yalçın Başkent Üniversitesi Hastanesi önünde gerçekleştirdiği açıklamada, Bahçeli’nin durumunun iyi, şuurunun açık olduğunu kaydetti.

İLK AÇIKLAMA SEMİH YALÇIN’DAN GELDİ

Basın mensuplarının sorularını cevaplayan Yalçın, “Beyin kanaması ya da kalp hastalığı ile alakalı hiçbir sıkıntısı yoktur; şu anda bilinci açık. Konuşabilir halde. Mide bulantısı şikâyetiyle hastaneye geldi. Sayın Genel Başkanımızın genel durumu iyi. Hastaneye gelişinden itibaren kendisinde. Tetkiklerin çoğu tamamlandı, herhangi bir sıkıntı yok” sözlerini kullandı.

AK Parti Grup Başkanvekilleri Naci Bostancı ve Mehmet Muş, Bahçeli’nin olduğu hastaneye gitti.

ÜST SOLUNUM YOLU ENFEKSİYONUNA BAĞLI ATEŞ YÜKSELMESİ

Bahçeli’nin Özel Kalem Müdürü Murat Çeliker, şahsi sosyal medya sayfasından paylaştığı yazıda, MHP Genel Başkanı’nın sağlık durumu ile alakalı bilgi aktardı. Bahçeli’nin üst solunum yolu enfeksiyonuna bağlı olarak ateş yükselmesi neticesinde hastaneye getirildiğini ifade eden Çeliker, kontrol altına alındığını ve sağlık durumunun iyi olduğunu duyurdu. Öte taraftan Çeliker, Bahçeli’nin selamlarını iletti.

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı