Bahçeli’nin Çağrısına Uyan İki Başkan İYİ Parti’den MHP’ye Geçti

Devlet Bahçeli'nin "Geri dönün" çağrısının ardından İYİ Parti kurucular kurulu üyesi Duran Yılmaz ve Gebze ilçe örgütü başkan yardımcısı Muhammet Ateş MHP'ye geçti.

MHP Lideri Devlet Bahçeli’nin “Bize geri dönün” çağrısına ilk olumlu yanıt Kocaeli’den geldi. Bahçeli, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın evini ziyaret etmesinin ardından sosyal medya hesabından bir çağrıda bulunmuş ve Milliyetçi Hareket Partisi’nden koparak İYİ partiye giden siyasetçilere birlik ve barış mesajı vererek ” Geri dönün” demişti.


ROZETLERİ TAKTILAR

Bu çağrı üzerine İYİ Parti’den istifa ederek MHP’ye geçen siyasetçilerin olup olmayacağı merak konusuydu. İlk haber Kocaeli’nden geldi. Bahçeli’nin daveti üzerine Kocaeli’de İYİ Parti kurucular kurulu üyesi olan Mehmet Duran Yılmaz ve İYİ Parti Gebze İlçe Başkan Yardımcısı Muhammet Ateş, partilerinden istifa ederek Milliyetçi Hareket Partisi’ne geçtiler. MHP Kocaeli İl Başkanı Aydın Ünlü, parti binasında Mehmet Duran Yılmaz ve Muhammet Ateş’e yeni parti rozetlerini takarak, hayırlı olsun dileğinde bulundu.

'Cevap kağıdım sosyal mesafeyi korudu' diyen öğrenci herkesi güldürdü

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı