adplus-dvertising

Bahçelievler’de tırdan indirilen tuğlalar otomobilin üzerine devrildi

Bahçelievler’de bir tırdan inşaat alanına indirilmek istenen tuğlalar, park halindeki arabanın üstüne devrildi. Bu sırada oradan geçen bir kişi, tuğlaların altında kalmaktan son anda kurtulurken, an be an görüntülenen olayda araç kullanılamaz hale geldi.
Takip et
Bahçelievler’de tırdan indirilen tuğlalar otomobilin üzerine devrildi
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Olay Bahçelievler Yenibosna Zafer Mahallesi üstünde dün yaşandı. Edinilen bilgiye göre, bir inşaata tuğla getiren bir tır, sokak üstüne park edildi. Tırın malzeme indireceğini gören vatandaşlar, park halindeki araçlarını zarar görmemesi için ileri aldı. Aracını ileri aldıran Ayşegül A. adlı kadın evine geri döndü. Bir süre bekleyen tır da daha sonra yükünü indirebilmek için aracı ileri aldı. Tuğlalar inşaat alanına taşınmaya başladı. Tuğla yüklü paletlerden biri kaldırıldığı sırada öbür bir palete çarptı. Çarpmanın etkisiyle palet üstünde bulunan tuğlalar Ayşegül A.’nın aracının üstüne devrildi. Bu sırada kaldırımdan geçen bir kişi de düşen tuğlaların altında kalmaktan son anda kurtuldu. Meydana Gelen kaza anı ise çevrede bulunan güvenlik kameraları tarafından da an be an kaydedildi.

“Aracım zarar görmesin diyerek ileri almıştım”

Aracı kullanılmaz hale gelen Ayşegül A., aracına zarar gelmemesi için ileri aldığını fakat tırın tekrardan aracının yanına yanaşması neticesi olayın olduğunu söyleyerek, “Aracım kapının önündeydi sabah inşaata gelen tırın aracıma çok yakın olduğunu gördüm. Önümde bulunan araç çıktıktan sonra bende aracımı ileriye aldım. Herhangi bir sıkıntı yaşanmaması için. Hatta evden ayrılırken sordum bir sorun meydana gelir mı diyerek bana bir problem olmaz dediler. Tır hareket etmese bir problem olmayacaktı. Sonra bana telefon edildi ve aracımın hasar aldığı belirtildi. Geldiğimde tır aracıma çok yakındı. Benim aracımı bıraktığım yere gelmiş olduğunu gördüm. Aracım pert haldeydi. Ben yarım saat sonra çocuklarımı almaya gidecektim bu araçla. Araç ciddi manada çok zarar görmüş. Onun içerisinde biz de olabilirdik. Daha büyük bir felaket olabilirdi. Tırda hiçbir tedbir yoktu. Şuanda 3 kişi suçu birbirlerine atıyorlar. Benim zararımı karşılamıyorlar uzlaşamadık. Biz onlardan yalnızca aracımızı talep ediyoruz başka bir talebimiz yok. Aracımızı krediyle aldık. Yarım saat sonra olsa orası okul yolu çok daha büyük felaket olabilirdi” diyerek konuştu.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.