Bahçelievler Cinayeti! Yüz Derisini Soydu, Kulaklarını Kesti

Bahçelievler’de imam nikahlı eşi Najiha Arabzaı’yı öldürdü. Kulak ve parmaklarını kesti sonrasında yüz derisini soydu!

İstanbul Bahçelievler’de 2 Nisan 2019 tarihinde günlük kiralık bir dairede yatağın altında bir kadın cesedi bulundu. Soruşturmayı yürüten Asayiş Şube Müdürlüğü cesedin 24 yaşındaki Afgan uyruklu Najıha Arabzai’ye ait olduğunu anladı. Çevredeki  güvenlik kameralarını inceleyen Cinayet Büro dedektifleri eve taksiyle gelen bir erkeğin büyük bir valiz taşıdığını gördü. 28 yaşındaki Afgan uyruklu Zivar Gol Ravan, polis ekiplerince yakalandı. Soruşturma

BAHÇELİEVLERDEKİ CİNAYETİN İDDİANAMESİNDE OLAY ANLATILDI

Şüpheli Gol Ravan, Cinayet Büro Amirliği’nde alınan ifadesinde, “Kendisi ile 2018 yılında tanıştık. Evlenmek istedik ancak ailelerimiz evliliğe karşı çıktı. Karşı çıkmaları sonucu 20-25 gün önce evlenmek için İstanbul’a gelerek imam nikahı kıydık. Hıbbetullah H. isimli kişi ile beraber kalmaya başladık. Eşimin telefonuna bir erkekten mesaj geldiğini ve eşimin müstehcen fotoğraflar gönderdiğini gördüm. Eşim odaya girince mesajları sordum, o da bir daha yapmayacağını söyledi. Bu tartışmamızdan sonra Najıha’nın aynı kişi ile mesajlaştığını ve fotoğrafları tekrar gönderdiğini gördüm. Najıha’nın sosyal medya hesabından Ahmed isimli bu kişiye mesaj atarak kendimi tanıttım ve bir daha eşimi rahatsız etmemesini söyledim. Bu kişi beni arayarak eşimi 1,5 yıldır tanıdığını ve eşim ile birlikte olduğunu söyledi” ifadelerini kullandığı kaydedildi.

ÖLDÜKTEN SONRA VALİZE KOYDUM

Gol Ravan, “Elbiselerini toplamaya başladı. Ben ‘Seni çok seviyorum, beni bırakma, yarın sabah yine konuşuruz şimdi uyuyalım’ dedim. Ancak elbiselerini toplayıp kapıya yöneldi. Ben de kendimi kaybederek boğazına sarıldım. Odadaki çekyatın üzerine düştü. Yere düşünce de eşarbı ile boğazını sıktım, nefesi kesildi. Öldüğünü anlayınca pişman oldum. Sabah olunca evden çıktım telefonumu satıp valiz aldım. Tekrar kaldığımız eve geldim. Ölen eşimi valizin içine koydum ve taksi ile Şirinevler’e giderek günübirlik ev tuttum”

YÜZ DERİSİNİ SOYDUM, TUVALETE ATTIM, SİFONU ÇEKTİM

Gol Ravan, “Önce 10 parmağını kestim. Kesme sebebim polisin parmak izinden bulamamasıydı. Kulaklarında belirgin küpe izleri vardı. Bu sebeple kulaklarını da kestim. Yüzü tanınmasın diye de yüz derisini soydum. Bu parçaları tuvalet deliğine atarak sifonu çektim. Ellerini kafasına bağladım. Sonra oda içerisinde bulunan büyük yatağın baza kısmına yerleştirip üstüne diğer yatağı koydum. Sonra Yunanistan’a kaçmayı düşündüm. Pişmanım” dediği kaydedildi. İddianamede şüpheli Gol Ravan’ın “Kasten öldürme” suçundan müebbet hapis ile cezalandırılması talep edildi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı