adplus-dvertising

Bahçeli’den önemli açıklamalar!

MHP lideri Devlet Bahçeli partisinin grup toplantısında konuştu. Bahçeli, ”Sözde Ermeni iddiaları tasarısı Türkiye’yi tahrik etmek için kurgulanmıştır” şeklinde konuştu.
Takip et
Bahçeli’den önemli açıklamalar!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Türk milleti terörün belini kıracaktır. Teröristler döktükleri şehit kanlarında çırpına çırpına boğulacaklardır.

Terör örgütleri kırsal alanlardan söküp atılmalıdır terör nereden kaynaklanıyorsa, hainler nerede barınıp saklanıyorsa meşru hedef orasıdır ve ant olsun tamamının sonu gelmiştir.

Türkiye’ye silah çekenler, pusu kuranlar, insanımıza musallat olanlar bedelini çok ağır biçimde ödeyeceklerdir.

Pençe-Kilit Harekatlarıyla Zap bölgesinde bayram temizliği yapılmaktadır. Terör örgütleri kırsal alanlardan sökülüp atılmaktadır.

Terör elebaşlarının cezalandırılacakları günler uzakta değildir. Bir babayiğidimiz, aslan parçamız, bir yiğidimiz Türkiye’yi tehdit etmeye yeltenen hainleri ümit ve temenni ediyorum ki ya leşini yere serecek ya da başlarına çuval geçirerek, Türk adaletine teslim edecektir.

Zillet ittifakını Güçlendirilmiş Parlamenter Sistem dolduruşuna getirip yuvarlak masa bildirilerini hazırlayan dış güçlerdir. Cumhur İttifakı’nın ve Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi’nin mayası da, mimarı da, mihmandarı da büyük Türk milletidir.

ABD Başkanı Joe Biden’ın bir defa daha soykırımdan bahsetmesi hükümsüzdür, kınamayı hakketmektedir. Politikacıların kendini mahkeme yerine koymaları felakettir.

TBMM çatısı altında Ermeni diasporasının bir ajanı bulunmaktadır. Sözde Ermeni iddiaları tasarısı Türkiye’yi tahrik etmek için kurgulanmıştır.

Sözde Ermeni soykırımıyla alakalı yasa teklifi hazırlamak ecdadımıza hakarettir, hıyanettir, su katılmamış bir müfteriliktir. Böylesi bir zelilin, bu şekilde bir fitnecinin TBMM’de yer alması hepimiz ismine züldür.

Zillet İttifakı’nın trafoları patlaktır. Kılıçdaroğlu iyi bilmelisin ki Türkiye’yi karanlığa boğamayacaksın.

Zillet ittifakı Türk milletinin ekmeğini yese de gavurun kılıcını sallamaktan rahatsızlık duymuyor. Toplanıp toplanıp dağılıyorlar, sahte gülümsemelerle günü kurtardıklarını sanıyorlar.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.