adplus-dvertising

Bahçeli’den kara harekatı açıklaması! ‘Bütün hainler hedefimizdir, alayı silindir gibi biçilmelidir’

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Suriye’nin kuzeyine yönelik olası harekatla ilgili olarak “Sınırlarımızda bütün hainler hedeflerimizdir. Canlı terörist bırakılmamalı, alayı silindir gibi biçilmelidir” dedi. Bahçeli, Türkiye’nin askeri harekatıyla ilgili açıklamalarda bulunan uzman ve yorumcularla ilgili olarak “Bu edepsiz cibiliyetsiz ekran yüzlerinden midemiz bulanmaktadır. Türkiye’nin ne zaman kara harekatının yapılacağının dillendirilmesi güvenlik zafiyetidir” dedi.
Takip et
Bahçeli’den kara harekatı açıklaması! ‘Bütün hainler hedefimizdir, alayı silindir gibi biçilmelidir’
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli partisinin grup toplantısında konuşuyor. Gündeme ilişkin açıklamalarda bulunan Bahçeli, Türkiye’nin Suriye’nin kuzeyine yönelik olası harekatı ile ilgili olarak “Son günlerde maalesef bölücü terör örgütünün saldırılarında şehit olan kahramanlarımız yüreklerimize ateş düşürmüştür. Acıları acımız, sorulacak hesapları da namusumuzdur. Sınırlarımızda bütün hainler hedeflerimizdir. Canlı terörist bırakılmamalı, alayı silindir gibi biçilmelidir” dedi.

Bahçeli’nin açıklamasından satır başları:

Zillet İttifakı’nın ne cevabı cevaptır, ne siyaseti siyasettir. Başkaları günü birlik siyaset yapabilir, çıkarları peşinde koşabilir. Biz öyle yapamayız. Bizim aklımızın bütününde Türklüğün kıyamete kadar varoluşu vardır. Geride kalan hafta çalışmalarımıza başladık. Artık ev ev dolaşıyoruz, vatandaşlarımızı hem dinliyor hem de düşüncelerimizi anlatıyoruz. 2023 için hedef birliği yapıyoruz.

Nerede bir insanımız varsa iradesine talibiz. Kimseyi ayırmadan herkesi kardeş görerek Cumhur İttifakı’nın muhteşem zaferine imza atacağız. Biz dün görevden kaçmadık, bundan sonra da kaçmayacağız. Biz oturduğu yerde ahkam kesenlerden olamayız. Özümüz ve gönlümüz sağlamdır.

SURİYE’NİN KUZEYİNE OLASI HAREKAT

Türkiye 2023 yılında terör belasından Allah’ın izniyle kurtulacak. Sabrımız kalmamıştır. Vatandaşlarımızın kanını akıtanlara bedeli ödetilecektir. Son günlerde maalesef bölücü terör örgütünün saldırılarında şehit olan kahramanlarımız yüreklerimize ateş düşürmüştür. Acıları acımız, sorulacak hesapları da namusumuzdur. Sınırlarımızda bütün hainler hedeflerimizdir. Canlı terörist bırakılmamalı, alayı silindir gibi biçilmelidir. Kaç gündür dikkatimizi çekmektedir. Dili olan, askerlik yapıp yapmadıkları belli olmayan yorumcu ve sözde uzman ‘Türkiye’nin kara harekatı şu günde yapılacak’ diyorlar. Hep aynı isimler, aynı simalar devamlı süretle gözümüzün içine sokulmaktadır. Türkiye’nin askeri stratejisini küçük akıllarıyla açıklamaya çalışmaktadır. Bu edepsiz cibiliyetsiz ekran yüzlerinden midemiz bulanmaktadır. Türkiye’nin ne zaman kara harekatının yapılacağının dillendirilmesi güvenlik zaafiyatıdır, buna da sınır konulmalıdır. Dost ve müttefik pozu veren ülkelerin teröristlere canlı kalkan olması, harekatı sekteye uğratmamalıdır. Dayatılan coğrafyaların sorgulanma vakti gelmiştir. Kandil’den Ayn el- Arab’a kadar teröristler havadan ve karadan temizlenmelidir. Güney sınırımızın emniyeti temel gündemimizdir. Kurt kendi işini kendi gördüğünden dolayı boynu kalındır. Kendi göbek bağımızı kesecek güçteyiz. Buradan Türk’e kefen biçmeye çalışanları uyarıyorum; yanlış hesap yapmayın, bununb bedelini Çanakkale’de ödediniz. Ey Türk ve Türkiye düşmanları; Türkiye’yi yenemezsiniz. Cumhur İttifak’ı ve MHP dimdik ayaktadır.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.