Bahçeli: ‘Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın adaylığı meşrudur, yasaldır ve anayasaldır’

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli partisinin grup toplantısında mühim açıklamalarda bulundu. Bahçeli, ” Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın adaylığı meşrudur, yasaldır ve anayasaldır. Hevesler beyhude çabalar boşunadır. 2023’te sayın Cumhurbaşkanımız yeniden ve tekrardan hatta çok kuvvetli bir biçimde Cumhurbaşkanı seçilecektir” şeklinde konuştu.
Takip et
Bahçeli: ‘Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın adaylığı meşrudur, yasaldır ve anayasaldır’
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

BAHÇELİ’NİN AÇIKLAMALARINDAN SATIR BAŞLARI:

CÜNEYT ARKIN’IN VEFAFITINI ÜZÜNTÜ İLE ÖĞRENDİM

Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın adaylığı meşrudur, yasaldır ve anayasaldır. Hevesler beyhude çabalar boşunadır. 2023’te sayın Cumhurbaşkanımız yeniden ve tekrardan hatta çok kuvvetli bir biçimde Cumhurbaşkanı seçilecektir. Cüneyt Arkın’ın vefatını üzüntü ile öğrendim. Şahsiyeti ve sanatçılığı ile her zaman hatırlanacaktır.

MARMARİSTE’Kİ ORMAN YANGINI

Orman yakanlarla mücadele etmek maksadıyla idam cezasını münakaşalarını çok faydalı gördüğümü şayet bu cezanın tekraren hukuk mevzuatımıza girmesiyle alakalı bir yasa teklifi gelirse de seve seve destek olacağımızı açık seçik beyan ve ifade ediyorum. Marmaris’te çıkan orman yangınları süresince ‘zillet ittifakı’nın nerede durduğu, körkütük bir biçimde istismar çukuruna nasıl gömüldüğü bir defa daha teyit edilmiştir. Devlet bütün imkanlarını seferber etmişken Kılıçdaroğlu da husumet seferine çıkmıştır.

KILIÇDAROĞLU: ‘ORMAN YANGINI ÇIKACAĞINI NERDEN BİLİYORSUN’

Kılıçdaroğlu, dil sürçmesinden midir, bildiği ya da haber aldığı karanlık bir malumattan mıdır bilinmez ‘orman yangını olacağını herkes biliyordu’ diye itirafta bulunmuş. Kılıçdaroğlu, orman yangının çıkacağını nerden biliyorsun? Kim sana kripto mesaj gönderiyor?

Kemal Kılıçdaroğlu’nun Türk Ocakları’nın kuruluşunun 110’uncu senesinde İslam Dünyasında Meseleler ve Çetin Yolları Sempozyumu’nda ne işi vardır? Biz bu hazin manzarayı nasıl okuyalım, neye yoralım, nasıl yorumlayalım? Davet ede ede hem de böylesi bir dönemde Kılıçdaroğlu mu davet edilmiştir? Bunu nasıl yaptınız.

Adaları silahlandıran Yunanistan’a itiraz etmeyenlerin Türkiye’yi yargılamaya da hakları yoktur. Bizim esas ocağımız teslim olmuş bir ocak değildir. Isimi ve ünvanı da tertemiz, şehit ve gazilerimizin kahramanlıklarıyla bayraklaşan Ülkü Ocakları’dır.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.