Bahçeli: O Rapi İyi Okumak Lazım

Son günlerde tartışmaların odak noktasında bulunan ‘Susamam’ şarkısına MHP lideri Devlet Bahçeli de bir açıklama getirdi.

Devlet Bahçeli MHP’yi takip eden gazeteciler ile yemekte bir araya geldi. Burada gazetecilerin sorularına da yanıt veren Bahçeli gündeme bomba gibi giren ‘Susamam’ şarkısı hakkında da açıklamalarda bulundu. Bahçeli şarkının başkaları tarafından yazıldığını ve rap söyleyenlere okutulduğunu vurgulamıştır.

Gündemdeki her şeyi takip ettiğini aktaran Bahçeli, şarkıda paragraf paragraf ne amaçlandığını bildiğini söyledi. Yeni neslin rapi parça parça kabul etmesi durumunda Türkiye’nin karma karışık bir hale geleceğini belirtti.

“TÜRKİYE’Yİ KURBAN ETMEYE ÇALIŞIYORLAR”

Rapi iyi okumanın gerektiğini söyleyen Bahçeli, yazacak başka şey mi bulamadılar dedi ve “Rap adına Türkiye’de darbe yapmaya heveslenen insanlar türer.” ifadesini kullandı. Söylemede becerileri olduğunu belirten Devlet Bahçeli, “Yazmadaki becerinin onlardan olduğu kanaatinde değilim. O kadar sosyolog, psikolog, sosyal ve ekonomik yönden birikimi olan insanlar o kavramları yan yana getiremez. Birileri hazırlamış vermiş. Sen de rap okuyorsun al oku demiş. Onlar çok tehlikeli şeyler. Bazıları sanat uğruna Türkiye’yi kurban etmeye çalışıyorlar. Onlara dikkat etmek lazım.” ifadelerine yer verdi.

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı