adplus-dvertising

Bahçeli, Kılıçdaroğlu’na MHP’nin Cumhurbaşkanı adayı belli!

MHP lideri Devlet Bahçeli, Kemal Kılıçdaroğlu için "Cumhurbaşkanlığı seçimlerini kazanacağına bu kadar eminse çıksın kendisi aday olsun" diyerek seslendi. Bahçeli, MHP ve Cumhur ittifakının adayının belli olduğunu belirterek Erdoğan'ı işaret etti.
Takip et
Bahçeli, Kılıçdaroğlu’na MHP’nin Cumhurbaşkanı adayı belli!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, partisinin TBMM grup toplantısında konuşuyor.

Bahçeli’nin açıklamalarından satır başları şöyle:

“HDP’YLE İTTİFAK KURANLAR ÇOCUKLARIMIZIN DÜŞMANIDIR”

Bölücü terör örgütünün sonu nihayet gelmiştir. PKK can çekişmekte, acı içinde çırpınmakta, her yerinden dağılmaktadır. HDP’yle ittifak kuranlar aynı zamanda çocuklarımızın düşmanıdır. Terörist Demirtaş’a siyasi amaçlarla müşfik ve müspet yaklaşanlar çocuklarımızın, kadınlarımızın, güvenlik güçlerimizin, hülasa Türk milletinin karşısında oluşmuş zillet cephesidir. HDP’ye müsamaha ve merhamet analara hakaret, babalara hıyanettir.

BİLDİRİDEKİ METNİN DEĞİŞTİRİLDİĞİ İDDİASI

Bir amiral, hazırlanan metnin yayımlanmasından önce değiştirildiği iddiasını dile getirmiştir. Madem öyleydi, 104 kişiden birisi çıkıp da bu bildiriyi niçin inkar edemedi? ‘İmza attığım metin bu değildir’ itirazını niye yapamadı?

KILIÇDAROĞLU’NA ADAYLIK ÇAĞRISI

Kılıçdaroğlu, Cumhurbaşkanlığı seçimini kazanacağından bu kadar eminse, kendisine çok güveniyorsa, buyursun aday olsun, korkakça değil mertçe milletimizin huzuruna çıksın ‘ben de varım’ desin. MHP’nin ve Cumhur İttifakı’nın Cumhurbaşkanı adayı çoktan bellidir.

İTALYA BAŞBAKANI’NA TEPKİ

İtalya’nın acemi ve çaylak Başbakanı Sayın Cumhurbaşkanı’na ‘diktatör’ iftirası atmıştır. Diktatör suçlaması, posta koymak değil, küstah ve kindar bir bühtandır. Diktatör arayan kendi geçmişine bakmalıdır.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.