adplus-dvertising

Bahçeli: ‘6’lı masa bir hikaye, sonu nasıl bitecek onu bilemiyoruz’

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli, “6’lı bir masa bir hikaye, sonu nasıl bitecek onu bilemiyoruz. 6’lı masadan öyle bir netice alınacağına inanmıyorum” şeklinde konuştu.
Takip et
Bahçeli: ‘6’lı masa bir hikaye, sonu nasıl bitecek onu bilemiyoruz’
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli, bayramın ilk günü partisinin kurucu Genel Başkanı Alparslan Türkeş’in anıt mezarını ziyaret etti.

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Ramazan Bayramı münasebetiyle partisinin kurucu Genel Başkanı Alparslan Türkeş’in Beştepe’deki anıt mezarını ziyaret etti. Bahçeli, dua ettikten sonra Türkeş’in mezarına karanfil bırakıp, su döktü. Bahçeli ziyaretten sonra gazetecilere açıklamalarda bulundu. Sözlerine Türk milletinin ramazan bayramını kutlayan Bahçeli, “Bildiğiniz gibi bayram sürecinde acılı günlerimizde olmuştur. Özellikle aralıksız sürdürülmekte olan terörle mücadelede sınır ötesi yurt içerisinde şehitlerimiz verilmiştir. Ama bunun karşılığında da terörün mühim ölçüde kökü kazılmıştır. Bu süreç devam edecektir. İnşallah 2 bayram arasında Türkiye barışa huzura kardeşliğe kavuşur. Böylelikle terör belasından da kurtulmuş oluruz” diyerek konuştu.

Bahçeli: ‘6’lı masa bir hikaye, sonu nasıl bitecek onu bilemiyoruz’

Bahçeli: ‘6’lı masa bir hikaye, sonu nasıl bitecek onu bilemiyoruz’

Kılıçdaroğlu’nun ‘Gezi için kurulan mahkemelerin nazi mahkemelerinden farkı yok’ sözlerine ilişkin Bahçeli “Kemal Kılıçdaroğlu beyin son zamanlardaki konuşmaları çok köklü bir siyasi kurum olan CHP Genel Başkanına yakışmamaktadır. Bir tarafından Türkiye’nin kurucu partisi olacaksınız. Diğer taraftan Atatürk’e büyük ölçüde yalnız başınıza sahip çıktığınız iddia edeceksiniz. Diğer tarafta da Atatürk’ün ortaya koymuş olduğu milletimizin ortak değerlerini tahrip eden her türlü konuşmayı rahatlıkla yapılabilecek bir vaziyete gelmiştir. Eğer nazi mahkemelerini araştırmak istiyorsa Almanya’da özel dostları vardır. O dostlarına lüzumlu bilgileri alabilirler” dedi.
6’lı masaya ilişkin konuşan Bahçeli, “6’lı bir masa bir hikaye sonu nasıl bitecek onu bilemiyoruz. Eskinin siyah beyaz Türk filmleri çok daha manalı neticeler veriyordu. 6’lı masadan öyle bir netice alınacağına inanmıyorum” şeklinde konuştu.

Bahçeli: ‘6’lı masa bir hikaye, sonu nasıl bitecek onu bilemiyoruz’

Zelenski’nin ‘Türkiye’ye kırgınım’ sözlerine ilişkin açıklamalarda bulunan Bahçeli, “Ukrayna Rusya savaşında dünya ülkelerinin ortaya koymuş olduğu tavırları duruşları dikkate aldığı zaman Zelenski Türk milletine, Türk devletine, Türkiye Cumhuriyeti hükümetine çok saygılı bir üslup kullanması gerekir. Batıyı tahrikleriyle bazı ülkelerin savaşı kalıcı kılmaya yönelik çabalarıyla konuşmakta doğru değildir. Bu gün için Rusya Ukrayna İstanbul barış projesiyle çözmeye yönelen tek ülke Türkiye’dir ve bu konuda da sayın Cumhurbaşkanı 40 üstünde devlet yöneticileriyle temaslarla bunu gerçekleşmektedir. Yakında da başaracağına inanmaktayım. Zelenski, Yunanistan’a değil de tür milletine güvenmelidir” diyerek konuştu.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.