Bahar Şahin hayranlarının sorularını yanıtladı!

Kanal D ekranlarına gelen Zalim İstanbul dizisiyle popülerliğine kavuşan Bahar Şahin sosyal medya paylaşımlarıyla dikkatleri üzerine çekmeyi bir kez daha başardı. Bahar Şahin bu sefer de hayranlarının sorularını yanıtladı. Güzel oyuncunun hata yaptığını söylemesi ise şaşkınlık yarattı.
Takip et
Bahar Şahin hayranlarının sorularını yanıtladı!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Geçtiğimiz günlerde Instagram hesabından yarı çıplak banyo pozunupaylaşan La Case De Papel dizisinin yakışıklı oyuncusuMiguel Herran’a yorum yapan Bahar Şahin sosyal medya gündemine yerleşmişti. Güzel oyuncu La Case De Papel’in Rio’suna “Aşko böyle de olmaz ki” yorumunu eklemişti.

Bir dönem Reynmen lakaplı sosyal medya fenomeni Yusuf Aktaş’la aşk yaşayan Bahar Şahin yer aldığı projelerle son dönemde adından söz ettiren oyuncular arasında yer almayı başardı. Zalim İstanbul dizisinin final yapmasından sonra setlere bir süre ara veren Bahar Şahin sosyal medya hesaplarını aktif bir şekilde kullanmaya başladı. Son olarak Bahar Şahin Instagram hesabından takipçilerinin sorularını yanıtladı.

‘YAPARKEN EN MUTLU OLDUĞUM ŞEYLER…’

Bahar Şahin hayranlarının sorularını yanıtladı!

Sosyal medya hesabından takipçilerinin sorularını yanıtlayacağını söyleyen Bahar Şahin, “Yaparken en mutlu olduğun şey” sorusunu seçti. Bahar Şahin soruya “Sayıyorum. Yamaç paraşütü, dalış, su sporları, sahne, yemek yapmak, resim yapamamak, sevdiğim şeyleri çok sevmek ve bu sevgiden beslenmek ve hata yapmak” cevabını verdi.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.