Bahar Candan’ı Darp Eden Murat D’nin Serbest Bırakılması Sosyal Medyayı Ayağa Kaldırdı!

Katıldığı yarışma programlarıyla gündeme gelen Bahar Candan'ı darbeden Murat D. isimli erkek adli kontrol uygulamasıyla serbest bırakıldı. Bu durum üzerin #BaharCandanYalnızDeğildir etiketi ile herkes Bahar Candan'a destek oldu! Peki Bahar Candan kimdir, kaç yaşında? Darp edilen Bahar Candan'a sosyal medyadan destek mesajları yağıyor!
Takip et
Bahar Candan’ı Darp Eden Murat D’nin Serbest Bırakılması Sosyal Medyayı Ayağa Kaldırdı!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Katıldığı yarıışma programı ile tanınan Bahar Candan, Uludağ’da Murat D. İsimli erkek tarafından darbedildi. Candan’ın yüzüne cep telefonuyla vuran Murat D., gözaltına alındıktan sonra sevk edildiği adliyede adli kontrolle serbest bırakıldı.

Murat D. isimli erkek, tatil için Uludağ’a giden Bahar Candan’ı darp etti. Candan, Çekirge Devlet Hastanesi’ne gitti. Tedavisinin ardından da İstanbul’a döndü.

Uludağ İlçe Jandarma ekiplerince gözaltına alınan Murat D., dün adliyeye sevk edildi. Murat D., çıkarıldığı mahkemece adli kontrol uygulamasıyla serbest bırakıldı.

Bahar Candan’ı Darp Eden Murat D’nin Serbest Bırakılması Sosyal Medyayı Ayağa Kaldırdı!

“Söylemezsem olmaz” adlı programa bağlanan Bahar Candan’ın ablası Nihal Candan, kardeşini darbeden kişiyi tanımadıklarını anlattı ve kadına yönelik erkek şiddetine tepki gösterdi.

Bahar Candan kimdir sorusu araştırma konusu olmaya devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde Uludağ‘da katıldığı bir partide seni ve tipini beğenmiyorum diyen Murat D. isimli bir kişi tarafından saldırıya uğradığı iddia edilen Bahar Candan hakkında ortaya atılan bir diğer iddia ise Murat D.’nin Bahar Candan’ın erkek arkadaşı olduğu ve lobide başka biri ile görüştüğü için iki sevgili arasında çıkan tartışma nedeniyle Murat D’nin Bahar Candan’ın yüzüne telefon ile vurması nedeniyle yüzünde kesik oluştuğu ifade edildi.

Bahar Candan’ın ablası Nihal Candan ise katıldığı Söylemezsem Olmaz adlı programda kardeşi Bahar Candan’ın saldırıya uğradığını açıkladı. Bahar Candan olay anında yüzüne yumrukla vurulduğunu ablasına söylerken doktorun yüzünde oluşan kesiğin yumruk ile olmadığını kesici bir şey olduğunun doktor tarafından ifade edildiğini söyledi. Nihal Candan son olarak konu yargıda bizzat takipçisi olacağım açıklamasında bulundu.

Bahar Candan’ı Darp Eden Murat D’nin Serbest Bırakılması Sosyal Medyayı Ayağa Kaldırdı!

Bahar Candan’ın uğradığı saldırının ardından Twitter üzerinden genç kadına binlerce destek mesajı atıldı.

Bahar Candan’ı Darp Eden Murat D’nin Serbest Bırakılması Sosyal Medyayı Ayağa Kaldırdı! Bahar Candan’ı Darp Eden Murat D’nin Serbest Bırakılması Sosyal Medyayı Ayağa Kaldırdı! Bahar Candan’ı Darp Eden Murat D’nin Serbest Bırakılması Sosyal Medyayı Ayağa Kaldırdı!

BAHAR CANDAN KİMDİR?

Bahar Candan, 17 Şubat 1998 yılında İstanbul’da dünyaya geldi. Kendisini de ünlü yapan İşte Benim Stilim ile adını duyuran Nihal Candan’ın kardeşidir. Yardımcı Doçent Doktor Hakan Candan’ın ortanca kızı olan Bahar Candan, lisansını hukuk bölümünde sürdürüyor.

Yürüyüşü, konuşma şekliyle taklitleri yapılan Bahar Candan, sosyal medya üzerinden yaptığı iddialı paylaşımlarla gündemde kalmayı başarıyor. Her yaptığı olay olan Bahar Candan, “Dondurma Gibisin” isimli parçasına çektiği klibin ardından “Dom Pérignon” isimli parçasına çektiği kliple konuşulmuştu.

Bahar Candan daha önce de bir moda yarışmasında yarışmıştı.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.