adplus-dvertising

Bahar Candan’dan yolda tanışıp otel odasına gittiği adamdan şikayetçi oldu!

Katıldığı stil yarışması ile ismini duyuran Bahar Candan’ın yeni bir skandal ile gündemde. ‘Sana marka oluşturalım, Ünlülerle çalışırsın’ vaatlerine kanarak yolda tanıştığı adamla otel odasına giden fenomen Bahar Candan, bir müddet sonra odadan çıkmak istedi. ‘Seninle işim bitti’ diye sinkaflı sözler belirten adam Bahar Candan’ı odadan kovunca, meşhur fenomen karakola sığındı. ‘Bana tuzak kurdu görüntülerimi kaydetmiş olabilir’ diyen Bahar Candan, şikayetçi oldu.
Takip et
Bahar Candan’dan yolda tanışıp otel odasına gittiği adamdan şikayetçi oldu!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Fenomen Bahar Candan, 16 Kasım günü Beyoğlu’ndaki iş yerinden çıktıktan sonra Alparslan adlı bir şahısla karşılaştı. İkili tanıştığı sırada iddiaya göre Alparslan genç kadına, ‘Sana bir marka oluşturalım. Benim meşhur arkadaşlarım var. Senin ünlülerle reklamlarını yaparız. Benim fabrikalarım var’ diye genç kadının numarasını aldı.

“GÖRÜNTÜLERİNİ ALDIM! REZİL EDECEĞİM SENİ”

Sabah’tan Dilek Yaman Demir’in haberine göre, ertesi gün Alparslan Candan’ı arayarak, ‘Akşama meşhur bir otelde parti var. Ben otelin süitinde kalıyorum. Muhakkak gel. Reklam yapmak için tam fırsatı’ ded. Teklifi kabul eden Bahar Candan, aynı akşam otele gitti. Şahsın kaldığı, 619 numaraları odaya gitti. İddiaya göre odaya girdikten sonra vaziyetten rahatsız olan Bahar Candan, gitmek istedi. Alparslan ise, ‘Biraz daha kalalım’ diyerek ısrar etti. Bir süre sonra Alparslan, ‘görüntülerini aldım. Şuanda s.. g. Seni rezil edeceğim’ şeklinde konuştu.

ŞİKAYETÇİ OLDU

Odadan çıkan Bahar Candan, gecenin ilerleyen saatlerinde karakola sığındı. Alparslan’ın kendisine tuzak kurduğunu görüntülerini kaydettiğini ve şantaj yapmaya çalıştığını ileri sürdü. Bahar Candan’ın şikayeti üstüne olayla alakalı soruşturma sürüyor.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.