Bahar Candan çıplak pozlarını paylaştı! “Babam kızmaz umarım”

Bir dönem yayınlanan ‘Bu Tarz Benim’ isimli yarışma ile ilk defa ekranlarda yer verilen Bahar Candan, sosyal medya paylaşımlarına bir yenisini daha ekledi. Aktif bir sosyal medya kullanıcısı olan Candan, son paylaşımıyla gene gündem oldu. Yarı çıplak pozlarını İnstagram hesabından paylaşan Candan, gönderisine “Doçent doktor babam çok kızmaz bana umarım” notunu düştü.
Takip et
Bahar Candan çıplak pozlarını paylaştı! “Babam kızmaz umarım”
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Moda programlarıyla ismini duyuran sosyal medya fenomeni Bahar Candan paylaşımları ile gene dikkat çekti. Geçtiğimiz haftalarda Armağan Çağlayan’ın Youtube platformunda yayınlanan programına misafir olan Candan, açıklamalarıyla gündeme gelmişti. Photoshop uyguladığı fotoğrafları ile sosyal medyanın diline düşen Candan, gene dikkatleri üstüne çekecek bir paylaşımda bulundu.

CESUR POZLARINA YENİSİNİ EKLEDİ

Sosyal medya fenomeni Bahar Candan, lüks bir rezidansta kiraladığı evinin merdivenlerinde verdiği yarı çıplak pozla gündem oldu. Sık sık yaptığı paylaşımlarla isminden söz ettiren Candan, “Doçent doktor babam çok kızmaz bana umarım. Eminim şu anda bilgisayar başında geleceği yöneticek öğrencileri için İngilizce çok mühim bilgiler yazıyordur” notunu düştü.

Bahar Candan çıplak pozlarını paylaştı! “Babam kızmaz umarım”

PHOTOSHOP İDDİALARINA SESSİZ KALAMADI

Aktif bir sosyal medya kullanıcısı olan Candan, fotoğraflarında yaptığı oynamalar ile sık sık alay konusu oluyor. Fotoğraflarına photoshop uyguladığı iddialarına ise, “Photoshop olduğumu düşünenler için katıldığım showlarda bacaklarıma bakabilirsiniz. Celebrity dünyasında bestim bu konuda da” biçiminde cevap verdi.

Bahar Candan çıplak pozlarını paylaştı! “Babam kızmaz umarım”

BAHAR CANDAN KİMDİR?

Bahar Candan 17 Şubat 1998 tarihinde İstanbul’da dünyaya geldi. 22 yaşındaki Bahar Candan, Yardımcı Doçent Doktor Hakan Candan’ın ortanca kızıdır. Ablası Nihal Candan gibi o da İşte Benim Stilim isimli moda yarışmasıyla meşhur oldu. Hukuk öğrencisi olduğu bilinen Bahar Candan’ın “Dondurma Gibisin” ve “Dom Pérignon” isimli iki şarkısı var. İşte Benim Stilim’deki konuşma tarzı, mimikleri ve ağlamalarıyla sık sık gündem olan Bahar Candan’ın Doya Doya Moda yarışması için bir dönem 44 bedene çıktığı belirtildi. Bahar Candan 1,76 cm boyundadır.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.