Bahar Candan, Arkadaşını Tekme Tokat Dövdü!

Bir tarz programıyla tanınan ve her yaptığıyla gündem olan Bahar Candan'ın sosyal medyaya düşen bir videosu olay oldu. Candan bir arkadaşını tekme tokat dövdü.

Katıldığı bir TV programıyla tanınan ve ardından dikkat çeken paylaşımlarıyla gündeme kalmayı başaran Candan, bu kez de sosyal medyaya düşen bir video ile konuşuluyor.
Bir arkadaşını ayağını salladığı için tekme tokat döven Bahar Candan’ın o videosu kısa sürede sosyal medyada paylaşılma rekorları kırdı. Videonun ardından Bahar Candan İnstagram hesabından açıklamada bulundu.


”O KIZ BENİM KARDEŞİM GİBİDİR”

‘Benkimseylekavgaetmem’ etiketiyle açıklama yapan Candan, olayın 2,5 yıl önce yaşandığını belirterek şunları söyledi, ”Melisa benim kardeşim gibidir, çok da severim, 13 yaşındayken anneme küfretmişti o yüzden videodaki görüntüler oldu. Candan’ın bu açıklamaları ise tepkilere neden oldu.

BAHAR CANDAN KİMDİR?

17 Şubat 1998 doğumlu olan Bahar Candan, İşte Benim Stilim yarışma programıyla tanınmıştır. Candan’ın ablası Nihal Candan aynı programla tanınıyor.

Bahar Candan Beykent Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nde eğitimine devam ediyor. Bir süre önce 2 farklı şarkı seslendirerek klip çeken Candan, Elitizm isimli instagram sayfasından yaptığı paylaşımlarla sık sık gündem oluyor.


'Cevap kağıdım sosyal mesafeyi korudu' diyen öğrenci herkesi güldürdü

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı