Bahar Candan: 5 bin TL’ye Sehpam Olacak İnsanlar Var

İşte Benim Stilim yarışmasıyla tanınan Bahar Candan YouTube’da yayınlanan Gör Beni programında Armağan Çağlayan’a konuk oldu. Candan, “5 bin TL’ye sehpam olacak insanlar var” dedi.
Takip et
Bahar Candan: 5 bin TL’ye Sehpam Olacak İnsanlar Var
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 1

Gör Beni programına katılan Bahar Candan, çok sevdiğini söylediği Nur Yerlitaş’ın kendisi için diktiği bir elbiseyi giydi. 5 bin TL maaş + SGK ile arkadaş arayan Bahar Candan, insanların bu paraya onun sehpası olmayı kabul ettiğini söyledi.

“BEYNİMİN DÖRTTE BİRİNİ KULLANIYORUM”

Bahar Candan’ın “Beynimin dörtte birini kullanıyorum. Çünkü öyle. Bana da yetiyor zaten.” sözleri üzerine Armağan Çağlayan “O kadar zekisiniz ki o yüzden dörtte birini kullanıyorsunuz, salaklık bende anlamadım.” diye yanıt verdi. Bunun üzerine Bahar Candan ise, “Estağfurullah, aslında ‘esta piti piti’ demeliyiz. Anlatırdım ama anlatmayacağım çünkü dörtte birini kullanıyorum.” ifadelerini kullandı.

Kontrol edilmesi lazımmış
Her zaman olduğu gibi ilginç açıklamalara imza atan Bahar Candan, kendisinin bir “silah” olduğunu söyledi: “Bahar Candan bir silah ve kimin elinde olduğu çok önemli. Kendi kafasına da sıkabilir. Benim çok iyi kontrol edilmem lazım.”

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (1)
NARAHAT
15 Mayıs 2021, 12:43 tarihinde yazildi

Kendinize eş değil de sehpa olacak adamların peşinde koşuyorsunuz. Tabii onlar da insan olmadıkları için bir süre sonra eziyet ve şiddet başlıyor. Ardından, devlet beni kurtarsın, polis beni korusun… Devletin, polisin başka işi yok, sizin gibi sehpa arayanların bi tarafını korumak için mesai harcayacak…

  • Cevapla
  • 0