Bahar Candan 3 ayda 1 trilyon para harcadı

Katıldığı İşte Benim Stilim adlı moda programında sergilediği davranışlarıyla ün kazanan ve ardından sosyal medya fenomeni haline gelen Bahar Candan açıklamalarıyla bir defa daha gündeme oturdu. Bahar Candan, bir televizyon programında 3 ayda 1 trilyon kazanıp harcadığını itiraf etti.
Takip et
Bahar Candan 3 ayda 1 trilyon para harcadı
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

İşte Benim Stilim adlı program ile üne kavuşan ve sonrası Doya Doya Moda programında da yer verilen Bahar Candan, şaşırtan açıklamalarıyla gündemde sıkça yer alıyor. Sosyal medyada da fenomen haline gelen Bahar Candan, Instagram’da şu anda 564 bin civarı takipçiye sahip.

BAHAR CANDAN 1 TRİLYON HARCADIĞINI İTİRAF ETTİ!

Fenomen isim, son olarak Armağan Çağlayan’ın programı için verdiği röportajı ile gündeme gelmişti. Katıldığı moda programının üstünden seneler geçmesine karşın bir biçimde gündemde kalmayı başaran Bahar Candan, bu kez Söylemezsem Olmaz programında Seren Serengil ve Bircan Bali’nin konuğu oldu.

Bahar Candan 3 ayda 1 trilyon para harcadı

Programda lüks yaşantısından bahseden Bahar Candan, kaldığı otel hakkında yöneltilen soruyu “Ben 3 ayda 1 trilyonluk oluyorum” biçiminde cevapladı.

Bahar Candan 3 ayda 1 trilyon para harcadı

“AYNI PARAYI BENCE HERKES HARCIYOR”

Bunun üstüne “Peki, o kadar kazanıyor musun?” biçiminde soran Serengil’e cevap olarak Bahar Candan “Benim ülkemize şu şekilde bir artım olabilir: Ben Euro bazlı alışveriş yapıp, konaklayıp, yiyorum ve bunu ülkemizde yapıyorum. Aynı parayı bence herkes harcıyor” yanıtını verdi.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.