adplus-dvertising

Bağımsızlık Günü kutlaması sırasında evin bahçesi savaş alanına döndü

ABD’de 4 Temmuz’daki Bağımsızlık Günü için evlerinin bahçesinde havai fişekli kutlama yapan bir aile, dehşeti yaşadı. Hava fişeklerin bir anda alev alması ile ortalık savaş alanına döndü.
Takip et
Bağımsızlık Günü kutlaması sırasında evin bahçesi savaş alanına döndü
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

ABD’de 4 Temmuz’daki Bağımsızlık Günü birçok noktada havai fişeklerle kutlandı. Evlerinin bahçesinde havai fişekli kutlama yapan bir aile ise dehşeti yaşadı. Hava fişeklerin bir anda alev alması ile ortalık savaş alanına döndü. Bahçede bulunan aile çocuklarını hızla kucaklarına alarak eve doğru kaçtı. Dehşet anı ise güvenlik kamerası tarafından anbean kayıt altına alındı. Görüntülerde, ilk havai fişeğin yanlış patlaması neticesi havai fişeklerin bulunduğu kutunun alev aldığı ve bütün hava fişeklerin patladığı görüldü. Olayda ölen ya da yaralanan olup olmadığı bilinmiyor

Indiana’da 11 yaşındaki çocuk hava fişek sebebiyle yaşamını yitirdi
Indiana eyaletinde ise Bağımsızlık Günü kutlamalarında gerçekleştirilen hava fişek gösterisinde yaşanan kazada 11 yaşındaki bir çocuğun yaşamını yitirdiği bildirildi. Çocuğun annesi sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, “O şeyleri almayın bile! Oğlumu havai fişek yüzünden bir daha kesinlikle göremeyeceğim. Sizin başınıza gelmeyeceğini kesinlikle düşünmeyin” şeklinde konuştu.
Californiya’da da yasadışı olarak gerçekleştirilen havai fişek gösterisinde bir kişinin yaşamını yitirdiği aktarıldı.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.