Bağcılar'da Camideki Sadaka Kutusundaki Paraları Çalan Hırsız Yakalandı

Bağcılar'da kilitli camiye korkuluklardan girerek sadaka kutusundaki paraları çalan Ali Y., polis tarafından yakalandı.
Takip et
Bağcılar'da Camideki Sadaka Kutusundaki Paraları Çalan Hırsız Yakalandı
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Bağcılar'da camiye 'Örümcek Adam' gibi tırmanan hırsız Ali Y., sadaka kutusundaki bütün parayı çaldı. Yapılan çalışmalar neticesi hırsız, kıskıvrak yakalanarak adliyeye sevk edildi.

Son zamanlarda birçok cami ve iş yerlerinden bir kişinin hırsızlık yaptığına dair gelen ihbarlar, İlçe Emniyet Müdürlüğü'nü harekete geçirdi.

KORKULUKLARDAN TIRMANDI

İlk olarak geçtiğimiz temmuz ayında bir şahıs, akşam saatlerinde Kirazlı Merkez Camii'ne geldi. Hırsız, kapısının kilitli olduğunu bildiği camiye vakit kaybetmeden korkuluklarından tırmanmaya başladı.

SADAKA KUTUSUNU KIRIP PARALARI ALDI

Kısa sürede içeriye giren hırsız, yardım için vatandaşlardan toplanan paranın bulunduğu sadaka kutusunun kilidini kırdı. Hırsız sonrasında sadaka kutusunun içerisindeki paraları çalmaya başladı.

YERE DÜŞÜRDÜĞÜ BOZUK PARALARI EĞİLİP ÇALDI

Hırsız, kağıt paraları çaldıktan sonra bozuk paraları yere düşürdüğünü fark etti. Soğukkanlı hırsız, bozuk paraları da eğilerek çaldıktan sonra camiden çıkarak kayıplara karıştı.

YAKAYI ELE VERDİ

Polis ekiplerinin peşinde olduğu hırsız, son olarak dün saat 15.00 sıralarında Güneşli Fevzi Çakmak Caddesi üstünde bir iş yerine girdi. Buradan da hırsızlık yapan hırsız, son işine yakayı ele verdi.

ADLİYEYE SEVK EDİLDİ

İş yerinin güvenlik kamera görüntülerini inceleyen Bağcılar İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri, eşkalini ve kimliğini tespit ettiği Ali Y.’yi kıskıvrak yakalayarak gözaltına aldı. Şahsın camiye tırmanması ve içeriden yaptığı hırsızlık ise güvenlik kameralarına yansıdı.

İlçede hırsızlara göz açtırmayan Bağcılar polisi, şüpheliyi işlemlerinin tamamlanmasının sonrasında adliyeye sevk etti.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.