Bafetimbi Gomis Ocak Ayında Galatasaray’a Dönecek

Ümit Karan, Bafetimbi Gomis'in Ocak ayında Galatasaray'a döneceğini iddia etti..

Galatasaray’ın eski oyuncusu ve yorumcu Ümit Karan, Bafetimbi Gomis’in Galatasaray’a geri döneceğini belirtti. Karan, “Gomis, Galatasaray’a aşık bir adım. Parayla pulla işi yok, taraftarı çok seviyor! Galatasaray’da ekmek parasına oynayabilecek vaziyette. Bence, Ocak ayında da Galatasaray’a dönecek” ifadelerini kullandı.


Galatasaray, Ocak ayı transfer dönemi için şimdiden çalışmalarına başladı ve sarı-kırmızılı takım için Bafetimbi Gomis’in isimi da sıkça geçmeye başladı.

Gomis’in Galatasaray’a olası transferini yorumlayan Ümit Karan ise Fransız futbolcunun Ocak ayında sarı-kırmızılı formayı giymek için her türlü fedakarlığı yapmaya hazır olduğunu dile getirdi.

“EKMEK PARASINA OYNAR, OCAK AYINDA GELECEK”

“Gomis, Galatasaray’a aşık” diyen Ümit Karan, “Gomis, İstanbul’a aşık, Galatasaray’a aşık bir adım. Asya’da Şampiyonlar Ligi kazandı ve senenin futbolcusu seçildi. Galatasaray’a dönmek için her türlü fedekarlığı yapmaya hazır, bonservisini alır gelir ve maaşı da problem etmez! Adam Galatasaray’da oynamak istiyor, parayla pulla işi yok, taraftarı çok seviyor! Galatasaray’da ekmek parasına oynayabilecek vaziyette. Bence, Ocak ayında da Galatasaray’a dönecek. Falcao ve Gomis yan yana da oynayabilir” şeklinde konuştu.

AHMET ÇAKAR: GOMIS, GALATASARAY’A KAZIK ATTI

Ahmet Çakar ise Gomis’in Galatasaray’dan 350 bin euro için ayrıldığını ifade ederek, “Galatasaray’ın şu anda içerisinde bulunduğu ve harcadığı bütün paranın sorumlusu Gomis’tir. Gomis, Galatasaray’dan 350 bin euro para için ayrıldı ve Galatasaray’ı da 25 milyon euroluk harcamanın içerisine soktu. Gomis kalsaydı, Diagne’ye 13 milyon euro verilmeyecekti, Falcao’ya 10 milyon euro harcanmayacaktı, Andone alınmayacaktı. Gomis, Galatasaray’a kazık attı” dedi.


'Cevap kağıdım sosyal mesafeyi korudu' diyen öğrenci herkesi güldürdü

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı