BAE Prensi, Uyuşturucu Aleminde Öldü

Erkek moda markası sahibi Şeyh Halid bin Sultan El Kasimi, Londra’da düzenlediği ev partisinde geçirdiği kalp krizi sonucu hayata veda etti.

Lüks ve şatafat içindeki yaşamlarıyla zaman zaman magazin dergilerine haber olan Şeyh Halid bin Sultan El Kasimi, Londra’da düzenlediği ev partisinde geçirdiği kalp krizi sonucu yaşamını yitirdi. İngiliz basınında geniş yer bulan ölüm haberinin detayları da netleşmeye başladı.

Birleşik Arap Emirlikleri’nde en kalabalık şehirlerinden biri olan Şarika kentini yöneten Sultan bin Muhammed’in 39 yaşındaki oğlu, Londra’da çatı katında düzenlediği partide geçirdiği kalp krizi sonucu öldü. Olay sonrası polis ekiplerinin Şeyh Halid bin Sultan El Kasimi’nin öldüğü evde yaptığı aramada bir miktar uyuşturucu madde buldu. Konuyla ilgili İngiliz basınına açıklamalarda bulunan bir kaynak, “Partiye katılan bazı misafirler uyuşturucu alıp cinsel ilişkiye girdiler” ifadesini kullandı.

BAYRAKLAR YARIYA İNEBİLİR

İngiliz gazetelerinde manşetleri süsleyen olay Birleşik Arap Emirlikleri’nde de büyük ses getirdi. Ülkede ulusal yas ilan edilmesi ve bayrakların yarıya indirilmesi isteniyor. BAE şeyhinin öldüğü evin 90 milyon pound değerinde olduğu öğrenildi. Olayla ilgili geniş çaplı soruşturma başlatan ve uyuşturucunun nereden temin edildiğini araştıran ekipler, bu zamana kadar herhangi bir gözaltı yapmadı.

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı