BAE Prensinin Cenazesindeki Merak Edilen Soru Yanıt Buldu

Düzenlediği ev partisinde cinsel gücü artırıcı ilaç ve uyuşturucunun etkisiyle hayatını kaybeden BAE prensinin cenazesinin neden siyah tüle sarıldığı sorusu yanıt buldu.

Çok sayıda hayat kadınının da katıldığı ev partisinde cinsel gücü artırıcı ilaç ve uyuşturucu etkisiyle komaya giren ve hayatını kaybeden BAE prensi Halid El Kasımi, önceki gün ülkenin önde gelen isimlerinin katıldığı cenaze töreniyle son yolculuğuna uğurlanmıştı. Omuzlarda uğurlanan prensin cenazesindeki siyah tül detayı ise dikkatlerden kaçmamıştı. Neden böyle bir şey yapıldığına ilişkin kafalarda beliren soru, törenden günler sonra yanıt buldu.


Arap yarımadasında büyük yankı uyandıran 39 yaşındaki veliaht prensin ölüm haberinin yankıları devam ediyor. İngiliz polisi, olayla ilgili geniş çaplı soruşturmasını sürdürürken olayın detayları da yavaş yavaş netleşmeye başladı. İngiltere’de yayın yapan yerel medya organları, prensin düzenlediği partinin cinsel içerikli bir parti olduğunu ve çok sayıda hayat kadınının da bu partiye katıldığını öne sürdü. Hatta iddialarını bir adım daha öteye taşıyan yerel basın, prensin cesedinin yanında uyuşturucu madde ve cinsel gücü artırıcı ilaçlar bulunduğunu yazdı.

SİYAH TÜL GELENEKMİŞ

Prensin ölüm nedenine ilişkin kesin bir açıklama yapılmazken cenazedeki siyah tül detayı dikkat çekmişti. Birçok kişi, omuzlarda taşınan prensin cesedinin neden siyah tüle sarıldığını merak etmişti. Merak edilen soru cenazeden günler sonra yanıt buldu. Arap kaynaklarına dayandırılan bilgiye göre; Birleşik Arap Emirlikleri’nde ülkenin önde gelen isimlerinin cenazelerinin siyah tüle sarılmasının bir gelenek olduğu ortaya çıktı.

'Cevap kağıdım sosyal mesafeyi korudu' diyen öğrenci herkesi güldürdü

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı