BAE Prensi, Cinsel Gücü Artırıcı İlaçlar Yüzünden Ölmüş

Lüks dairesinde düzenlediği partide hayata gözlerini yuman Şeyh Halid bin Sultan el Kasimi'nin ölümünün arkasındaki sır perdesi aralanmaya başladı.

Ölümü sonrası Birleşik Arap Emirlikleri’nde üç günlük yas ilan edilen Şeyh Halid bin Sultan el Kasimi’nin düzenlediği partide uyuşturucu ile birlikte aldığı çok sayıda cinsel gücü artırıcı hap aldığı ortaya çıktı. Bu hapların uyuşturucu ve alkolün de etkisiyle kalp krizini tetiklediği ihtimali üzerinde duruluyor.

İngiltere’de BAE prensinin düzenlediği ev partisinde hayatını kaybetmesinin yankıları devam ediyor. İngiliz gazeteleri olayı tüm yönleriyle işlerken sır ölüme ilişkin detaylar da netleşmeye başladı. Olayın yaşandığı gün düzenlenen partiye çok sayıda hayat kadınının katıldığı ve prensin de partide uyuşturucu madde ile birlikte çok sayıda cinsel gücü artırıcı hap aldığı ortaya çıktı. Prensin ölüm nedeniyle ilgili emniyet kaynaklarından herhangi bir açıklama yapılmadı. Ancak alkolün de etkisiyle alınan cinsel gücü artırıcı ilaçların, kalp krizini tetikleyebileceği ihtimali üzerinde duruluyor.

CENAZEYİ SİYAH TÜLE SARDILAR

Dün sabah saatlerinde düzenlenen tören sonrası omuzlarda son yolculuğuna uğurlanan BAE prensinin cenazesinin siyah tüle sarılması dikkat çekmişti. Olay sonrası ülkede bayraklar yarıya indirilirken, üç günlük yas ilan edildi. Arap yarımadasında büyük yankı uyandıran ölüm sonrası, prenslerin şatafatlı yaşamları yeniden sorgulanmaya başlandı.

Sungur videosu yayınlandı, teröristlerin korkulu rüyası olacak!

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı