Bade İşçil: Okullar Açıldı, Yoğunuz

Güzel oyuncu Bade İşçil, geçtiğimiz gün bir alışveriş merkezinde görüntülendi. Gazetecilerin sorularını yanıtlayan İşçil, ”Okullar açıldı. Veliler olarak yoğun bir gündemimiz var. Şu sıralar bütün vaktimi aileme ve oğluma ayırıyorum” şeklinde konuştu.

Güzel oyuncu Bade İşçil, geçtiğimiz gün bir alışveriş merkezinde görüntülendi. Gazetecilerin sorularını yanıtlayan İşçil, ”Malumunuz okulları açıldı. Bizim de veliler olarak yoğun bir gündemimiz var. Şu sıraral bütün vaktimi aileme ve oğlum Azur’a ayırıyorum” dedi.

SOKAK HAYVANLARI İÇİN YEMEĞİNİ YANINA ALDI

Oğlu Azur için okul alışverişine çıktığını söyleyen Bade İşçil, oğlunun eksiklerini aldığını ve okulların açılma döneminde bu yoğunluğu rutin olarak yaşadıklarını ifade etti. Oğlu Azur’un eksiklerini alan ve alışveriş yapan başarılı oyuncu, alışveriş merkezinden çıktıktan sonra yemek yemek için bir restorana gitti. Burada yemeğini yiyen İşçil, takdir toplayacak bir davranış ortaya koydu.

Başarılı oyuncu yemeğinin kalan kısmını yanına alarak sokak hayvanlarına vermek için paket yaptırdı. İşçil’in bu davranışı gazetecilerden ve restoran çalışanlarından takdir topladı.

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı