Bade İşçil aşı randevusu alamayınca çılgına döndü!

Müzisyen, film ve dizi prodüksiyon ekiplerinin aşı olmaya başlayabileceğinin açıklamasının sonrasında birçok meşhur isim peş peşe aşı randevuları almaya başladı. Oyuncu olmasına karşın kendisine aşı çıkmadığını söyleyen Bade İşçil ise “Ben oyuncu değil miyim?” diye sitem etti.
Takip et
Bade İşçil aşı randevusu alamayınca çılgına döndü!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Başarılı oyuncu Bade İşçil, önceki gün Nişantaşı‘nda köpeği Mösyö’yü gezdirirken görüntülendi. Kendisine çıkmadığı için koronavirüs aşısı olmadığını söyleyen oyuncu, sosyal medyada yayınlaşmaya başlayan aşı karşıtlığıyla alakalı de konuştu.

“BANA AŞI ÇIKMADI ŞÜPHEYE DÜŞTÜM”

Meşhur oyuncu, Sağlık Bakanlığı‘nın sanatçıları aşı takvimine eklediğini fakat henüz kendisine aşı çıkmadığını belirtti. “Acaba ben oyuncu değil miyim? Şüpheye düştüm” sözleriyle kendisine aşı çıkmamasına sitem eden oyuncu, öte yandan sosyal medyada aşı karşıtlarının yazdıkları yorumlarla insanları şüpheye düşürdüklerini belirtti.

“AŞI İÇİN HER GÜN SİSTEME BAKIYORUM”

Aşı karşıtı olmadığını da belirten İşçil “Evet bizim sektöre aşı çıktı ama henüz bana çıkmadı, her gün sağlık bakanlığının sistemine girip bakıyorum. Acaba ben oyuncu değil miyim? Bana henüz piyango vurmadı. Biraz da akışına bıraktım. Kısmetse nasipse artık olacağım. Bizim sektörümüz de daha rahatlar insanlar gönül rahatlığıyla setlere gider” dedi.

Bade İşçil aşı randevusu alamayınca çılgına döndü!

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.