Bacakları Kesilen Cesedin Gizemi Çözüldü

İstanbul Kartal'daki bir rezidansta bacakları kopmuş kadın cesedi bulunmuştu. Olayın cinayet değil intihar olduğu ortaya çıktı. Pencereden atlayan kadının bacaklarını şiddetle çarptığı camlar kesmiş.

İstanbul Kartal’da bulunan bir rezidansta dün bulunan kesik bacaklı kadın cesedi dehşete düşürmüştü. Rezidansın bahçesinde bulunan cesedin parçaları ise binanın boşluğunda ortaya çıkmıştı. İlk bakışta vahşi bir cinayet gibi algılanan olay polisin titiz çalışması sonucu aydınlatıldı.


OĞLU İLE KAVGA ETMİŞ

50 yaşındaki İran vatandaşı Fardis Golrokh’a ait olduğu öğrenilen cesedin üzerinde ve olay yerinde yapılan incelemeler sonucu olayın cinayet değil intihar olduğu ortaya çıktı. Oğlu ile bir alışveriş merkezine gittiği belirlenen 50 yaşındaki kadının burada oğlu ile ciddi bir tartışma yaşadığı öğrenildi. Daha sonra rezidansta 31. katta bulunan evine giden kadın pencereye çıkıp kendisini boşluğa bıraktı. Bu sırada 4. katta açık olan bir cama çarpan kadının bacakları koparak apartman boşluğuna, bacaksız bedeni ise bahçeye düştü.

Polisin ilk tutanaklarına intihar olarak geçen olayın tam anlamıyla aydınlatılması için adli tıp kurumundan gelecek sonuç beklenecek. Görgü tanıklarının ifadeleri ve kadının evindeki pencerenin önünde bulunan üzerine minderler koyulmuş kanepe dehşete düşüren olayın bir intihar olduğu izlenimini uyandırdı. Yapılacak incelemelerin ardından cenazenin İran’a gönderilip burada defnedileceği belirtildi.

Elon Musk'tan yüzen araba

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı