Babel’in Sözlerine Tepki Büyüyor!

Galatasaray'ın 32 yaşındaki futbolcusu Ryan Babel'in Hollanda Milli Takımı ile ilgili yaptığı açıklamalara tepkiler dinmiyor.

Galatasaray’ın Hollandalı yıldız futbolcusu Ryan Babel, geçtiğimiz bir röportajda “Wesley Sneijder, Robin van Persie, Arjen Robben ve Rafael van der Vaart… Bence hepsinin tek hedefi 1 numara olmaktı. Şu anki kadromuzda ise daha bir takım havası var. Artık eski egoyu hissetmiyorum.” ifadelerini kullanmıştı. Bu sözlerin ardından hem Hollandalılardan hem Van Der Vaart’tan tepki gördü. Hollanda’nın Kuzey İrlanda’yı 3-1 mağlup ettiği maçın ardından Ryan Babel’in bu söylemlerine çok sert bir tepki geldi.

BABEL B SINIFI FUTBOLCU

Hollanda’nın ünlü futbol yorumcusu Johan Derksen, “Babel, milli takımda yeniden şans bulduğu için mutlu olmalı. Ancak kendisi büyük çocuklara karşı çenesini kapatmak zorunda. Elbette bahsettiği isimlerin büyük egoları var. Ancak bu, her büyük futbolcuda görülen bir durum. Babel son maçta kötü oynamamasına rağmen hâlâ B sınıfı bir futbolcu. Bunu kabul etmesi gerekiyor.” dedi. Eski Hollandalı milli futbolcu Van der Vaart ise “Babel’in bahsettiği takım, neredeyse dünya şampiyonu oluyordu. Yerimizin doldurulmuş olmasından zaten mutluyuz. Kendimi hiçbir zaman bir yere konumlandırmadım ama onun ne demek istediğini anlıyorum.” sözlerini kullanmıştı.

Sungur videosu yayınlandı, teröristlerin korkulu rüyası olacak!

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı