Babasının cinsel istismarına uğrayan Melisa Döngel kardeşleri için savaşıyor!

‘Bizim Hikâye’, ‘Sen Çal Kapımı’, ‘Elif’ gibi popüler dizilerde rol alan Melisa Döngel’in babası tarafından istismar edildiği gün yüzüne çıktı. Meydana Gelen bu olayı atlatabilmek için birkaç sene önce psikolojik tedavi gören oyuncu, şuanda de kardeşinin velayeti için cezaevindeki babasıyla mahkemelik oldu.
Takip et
Babasının cinsel istismarına uğrayan Melisa Döngel kardeşleri için savaşıyor!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Antalya’da iki çocuğa cinsel istismarda bulunduğu iddiasıyla tutuklanan anne ve üvey babanın adli kontrolle serbest bırakılmasının sonrasında meşhur adlar sosyal medyada “Elmalı davası” etiketiyle büyük tepki gösterdi. Oyuncu Hafsanur Sancaktutan dedesi tarafından, Seray Kaya ise arkadaşının babası tarafından istismara uğradığını itiraf edip sessiz kalınmaması gerektiğini belirtti. İki oyuncunun sonrasında yeni bir bilgi de Melisa Döngel cephesinden geldi. “Bizim Hikâye”, “Sen Çal Kapımı” gibi sevilen dizilerde oynayan, şimdilerde “Aşk Mantık İntikam” dizisiyle ekrana gelen oyuncunun öz babası tarafından cinsel istismara uğradığı gün yüzüne çıktı.

PSİKOLOJİK TEDAVİ GÖRDÜ
Birkaç sene önce babası tarafından istismar edilen Döngel, yaşadığı travmayı atlatabilmek için uzun süre psikolojik tedavi gördü. Babası ise tutuklanıp cezaevine gönderildi. Çocukluk hayalinin psikoloji okumak olduğu öğrenilen Döngel, bu olayın sonrasında ise kendi ayaklarının üstünde durup yaşama atılmak için oyunculuk sektörüne giriş yaptı.

Babasının cinsel istismarına uğrayan Melisa Döngel kardeşleri için savaşıyor!

YAŞAM BENİ OYUNCULUĞA İTTİ
Melisa Döngel, bir röportajında da yaşamın kendisini oyunculuğa ittiğini belirtmişti: “Esasında oyuncu olmayı hiç düşünmedim, istediğim tek şey psikolog olmaktı. Tabii yaşam oyunculuğa yöneltti beni. Ancak işin içine girince oyunculukla psikologluğun çok zıt kulvarlarda olmadığını gördüm. Oyunculukta birçok karaktere bürünüp halkın yaşadığı çıkmaz vaziyetlere ayna olabiliyoruz. Bir nebze de olsa yol gösterici olabildiğimizi umuyorum.”

ÖZ ANNESİ ‘BAKAMIYORUM’ DEDİ GÖNDERDİ

Birkaç sene önce meydana gelen olayın izlerini silmeye çalışan Melisa Döngel’in şu sıralar cezaevinde yatan babasının kendisine açtığı dava ile başı dertte. Oyuncu, kendi yaşadıklarını yaşamaması için 17 yaşındaki kız kardeşinin velayetini almak istedi. Öz baba, Melisa Döngel’in “kötü bir yaşamı olduğu” gerekçesiyle 17 yaşındaki küçük kızının da velayetinin kendisine verilmesi; kendisi cezaevinde olduğu için Rusya’da bulunan ayrıldığı eşinin yanına gönderilmesi ya da devlet koruması altına alınmasını talep etti. Döngel’in Rusya’da yaşayan annesinin de “Bakamıyorum” diye kızını Döngel’in yanına gönderdiği gün yüzüne çıktı.

Babasının cinsel istismarına uğrayan Melisa Döngel kardeşleri için savaşıyor!

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.