Babasından Kaçırdığı Otomobille Felakete Yol Açıyordu

Evlerinin önünde duran otomobili izinsiz alan genç, trafiğin işlek olduğu caddelerden birinde aşırı hız yapınca az kalsın felakete sebep oluyordu.
Babasından Kaçırdığı Otomobille Felakete Yol Açıyordu
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Bursa’da evlerinin önünde duran park halindeki aracı izinsiz alarak gezintiye çıkan genç, trafiğin yoğun olduğu caddede kontrolünü kaybettiği araçla önce elektrik direğine ardından bariyerlere çarptı. Bu esnada hızını alamayan araç, 5 metrelik köprüden aşağı uçtu. Dehşete düşüren kazada aracı kullanan genç ve yanındaki arkadaşı hafif yaralandı.

Aşırı hız yine kazayla noktalandı. Aile üyelerinin izni olmadan evlerinin önünde duran aracı kaçıran genç, yanına arkadaşını da alarak gezintiye çıktı. İlk Başlarda her şey normal seyrediyordu. Ancak aracı kullanan gencin, bir anda hız yapmaya başlaması felaketin de habercisiydi. Trafiğin işlek olduğu caddede direksiyon hakimiyetini kaybeden genç, sağa sola çarparak ilerlemeye başladı. Çevredekilerin korkulu gözlerle izlediği olayda elektrik direğine çarpan araç, ardından bariyerleri aşarak köprüden düştü.

“ALLAH BETERİNDEN KORUSUN”

Olay yerine koşan vatandaşlar, gençleri sıkıştıkları yerden çıkaramayınca ekiplere haber verdi. Bir süre sonra olay yerine gelen ekipler, aracın içerisindeki gençleri çıkarmayı başardı. Kazada şans eseri hafif yaralanan iki arkadaşın da durumları iyi. Olay sonrası kaza yerine gelen baba, “Cana gelen mala gelsin. Allah beterinden korusun” ifadelerini kullandı.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.