Babasından Dayak Yiyen Kız İçin “Tuzak Kurdu İddiası”

Ece erken tarafından sunulan Söylemezsem Olmaz televizyon programında babasından dayak yiyen kız ile ilgili bomba iddialar ortaya atıldı.

Geçtiğimiz günlerde kızını döven baba videosu sosyal medya üzerinde büyük yankı uyandırmıştı. Gözaltına alınan baba ve kız ile ilgili ardı arkası gelmeyen iddialar ortaya atıldı. Bu iddialardan biri de Ece Erken tarafından sunulan televizyon programından geldi.


ANNESİYLE BİRLİKTE BABAYA TUZAK MI KURDU?

Sosyal medya da genç kızın dayısı olduğunu söylenen bir kişiden mesaj alan Ece Erken olayların bambaşka bir boyutta olabileceği ihtimali üstünde durdu. Şahıs ile olan diyaloğu anlatan Ece Erken: Kızın babasına bıçak çektiğini, annesinin ise kocasını aldattığına dair iddialar olduğunu belirtti.  Diyalogda annenin de 10 gündür yatalak olduğunu öğrenen Erken, babanın zor durumda kalması için annesi ile genç kızın bir tuzak hazırlamış olabileceği ihtimali üzerinde durdu.

METROBÜS GÖRÜNTÜSÜ ORTAYA ÇIKTI!

Birkaç gün önce metrobüste çekilen görüntülerde ise fantastik kıyafetler giymiş ve değişik tavırları olan bir genç kız gündeme oturmuştu. Videoda ki kızın bir yandan müzik dinlediği görüntülenirken bir yandan da garip hareketler sergilediği görülüyor. Erken’in programında ise bu kızın babasından dayak yiyen kızla aynı kişi olabileceği konuşuldu.

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı