Babası Kansere Yakalanan Alper Poltuk’un İsteği Duygulandırdı

Babası kolon kanserine yakalanan ve bu sebepler zor günler geçiren Alper Potuk, Fenerbahçe yönetiminden "Gerekirse maaşımda indirime gidin" talebinde bulundu.

Geçtiğimiz sezon ortaya koyduğu performansla taraftarın en çok tepki gösterdiği isimlerin başında gelen Alper Potuk, babasından gelen haberle adeta yıkıldı.


“GEREKİRSE MAAŞIMDA İNDİRİM YAPILSIN”

Sarı-lacivertlilerde satış listesinin başındaki isimlerden Alper Potuk, babasının kolon kanseri olduğunu öğrendi. Bu haber üzerine adeta yıkılan yıldız futbolcu, Ersun Yanal aracılığıyla yönetime mesaj gönderdi. Babasının durumu nedeniyle futbola konsantre olamadığını ve bu nedenle hazırlık maçlarında istediği performansı ortaya koyamadığını belirten Potuk, “Gerekirse maaşımda indirim yapılsın” talebinde bulundu.

ALİ KOÇ ANINDA DEVREYE GİRDİ

Bu gelişme üzerine Ersun Yanal, durumu Ali Koç’a aktardı. Koç da hemen devreye girerek Alper’e kol kanat gergi. Sağlık ve aile konularındaki hassasiyeti ile bilinen Koç, futbolcusuna babasının hastalığı ile bizzat ilgilenme sözü verdi. Takım kaptanları Emre ve Hasan Ali’ye de Alper’e destek olunması talimatı verildi.

Yeni sezon öncesi Fenerbahçe’de istenmeyen adam ilan edilen Alper’in adı Sivasspor ile anılıyordu.

'Cevap kağıdım sosyal mesafeyi korudu' diyen öğrenci herkesi güldürdü

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı