Babası, Gözünün Önünde Çırpına Çırpına Can Verdi

Serinlemek için denize giden vatandaş, Karadeniz'in azgın dalgalarına kapılıp oğlunun gözü önünde can verdi.
Takip et
Babası, Gözünün Önünde Çırpına Çırpına Can Verdi
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Son dönemlerde etkisini iyice artıran aşırı sıcaklar nedeniyle boğulma vakalarında da büyük bir artış oldu. Bunun son örneğini Samsun'da gördük. Oğlunu da yanına alıp serinlemek için denize giden vatandaş, azgın dalgalara kapılıp boğularak can verdi.

Birlikte denize giden baba ile oğulun macerası acı sonla bitti. Bölgede yapılan tüm uyarılara rağmen iyi yüzdüklerini düşünen baba ile 14 yaşındaki oğlu, kıyıdan 200 metre kadar açıldı. Baba-oğul, bir süre sonra insan boyunu aşan dalgalara kapılarak çırpınmaya başladı. Uzun uğraşlar sonucu kendi gayreti ile kıyıya çıkan küçük çocuk, korkulu gözlerle azgın dalgaların arasında babasını aradı. Bir süre sonra enerjisi tükenen talihsiz adam, oğlunun gözü önünde Karadeniz'in azgın dalgalarına teslim olarak gözden kayboldu. İhbar üzerine olay yerine gelen kurtarma ekipleri, talihsiz adamı bulmak için seferber oldu.

TÜM MÜDAHALELERE RAĞMEN KURTARILAMADI

Yapılan aramalar yaklaşık 40 dakika sonra sonuç verdi ve talihsiz adam baygın halde kıyıya çıkartıldı. Apar topar hastaneye kaldırılan vatandaş, burada doktorların müdahalesine rağmen hayata tutunamadı. Babası gözlerinin önünde can veren 14 yaşındaki çocuk ise şoka girdi. Boğularak yaşamını yitiren vatandaşın yakınları ise hastanede birbirlerine girdiler. Polis olaya müdahale etmek zorunda kaldı.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.