Babalarının Şiddetinden Kaçmak İçin Camdan Atladılar

İstanbul'un Sarıgazi İlçesi'nde 8 ay önce eşinin uyguladığı şiddet sebebiyle evi terk edip kadın sığınma evine gelen İlknur A., çocuklarını babalarıyla bıraktı. İddiaya göre baba şiddetinden kaçmak isteyen Ayşegül (15) ve Doğukan (14), kendilerini silah ve bıçakla kovalayan babalarından kaçmak için camdan atladı.

Babalarının Şiddetinden Kaçmak İçin Camdan Atladılar
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Posta’nın yaptığı habere göre, İstanbul Sarıgazi’de 8 ay önce eşinden gördüğü şiddet sebebiyle evi terk eden ve kadın sığınma evine yerleşen İlknur A., kızını ve oğlunu eşiyle birlikte bıraktı. Babalarından sürekli şiddet gören Ayşegül ve Doğukan,, evden kaçmak isterken camdan atladı.

TELEFONLA OYNADIĞI İÇİN BIÇAKLA KOVALADI

Baba Ramazan A., kızı Ayşegül’ü telefonla oynadığı gerekçesiyle bıçakla kovalamaya başladı. Babasından kaçmak isteyen kız birinci kattaki evlerinin camından aşağıya atladı. Yaralanarak hastaneye kaldırılan kızı kovalayan baba hakkında işlem yapılmadı.

İddiaya göre bu olayın 2 ay sonrasında ise eşi İlknur A.’yı oğlu Doğukan’ın telefonundan görüntülü arayarak kaldığı kadın sıvınma evinin adresini soran ve eve gelmezse, elindeki silahı göstererek çocuklarını ayaklarından vurmaya başlayacağını söyleyen adam karısını tehdit etti. Bu sırada babasından kaçmak için ablası gibi camdan atlayan Doğukan’ın bacakları kırıldı. Hastanedeki işlemlerin ardından çocuğun yine babaya teslim edildiği öğrenildi

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.