BaBaLa TV 10 Kasım Videosu ile ‘Hafıza’ Tazeledi!

Ünlü YouTuber Oğuzhan Uğur’un sahibi olduğu BaBaLa TV, hazırlanan 10 Kasım videosu ile adeta hafızaları tazeledi. Oğuzhan Uğur, FETÖ’cüleri hatırlattı.

BaBaLa TV’nin sahibi ve P!nç, Mevzular gibi programların sunucusu ünlü YouTuber Oğuzhan Uğur, 10 Kasım’a özel hazırlanan video ile kamera karşısına geçti. 10 KASIM (Babala Hafıza) adıyla hazırlanan videoda, dünden bugüne FETÖ hakkında açıklamalar yapan siyasetçiler ve ünlüler hatırlatılırken, FETÖ ile mücadele kapsamında can veren insanlar da anıldı.

OĞUZHAN UĞUR’DAN FETÖ İLE MÜCADELE VURGUSU

Oğuzhan Uğur, videonun girişinde, “İnsanın unutkanlığı belli bir seviyede çok da zararlı değildir. Mesela, evin anahtarlarını ya da yıl dönümünüzü unutabilirsiniz. Çözümü vardır. Fakat, asla geri döndüremeyeceğimiz ve bize çok zarar verecek olan unutkanlıklarımız da var. Zira, bazı şeyler unutulunca hortlar, bazı şeyler ise hatırlanınca… Bu yüzden ‘bazı şeyleri’ unutmamalısınız…” sözlerini sarf ediyor ve FETÖ tarafından öldürülen Necip Hablemitoğlu’nun yaptığı konuşma ekrana geliyor.

10 KASIM İÇİN ATATÜRK’Ü BU SÖZLERLE ANDI

Video’nun devamında FETÖ terör örgütü yandaşı kişilerin konuşmaları yayınlanırken, videonun sonlarına doğru 10 Kasım vurgusu yapılıyor. Oğuzhan Uğur videonun sonunda, “Onlar aydın ya da bu ülkenin en güçlüleri olabilirler. Biz, belki onlar (FETÖ ile mücadelede bedel ödemiş vatanseverler) kadar değil ama kimse tarafından kandırılamayacak kadar güçlüyüz” ifadelerini kullanıyor. Babala Hafıza 10 KASIM videosu biterken Mustafa Kemal Atatürk anılıyor ve Oğuzhan Uğur, “Seni özlüyoruz ve anıyoruz. Ne mutlu Türk’üm diyene… Bugün, yarın ve daima…” sözleriyle videoyu kapatıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı