Baba Yadigarı Evi Ortadan İkiye Ayırdılar

Kavga eden iki kardeş, baba yadigarı evlerini ortadan ikiye ayırdı. Barışmamak için inat eden kardeşler, araya hatırlı kişiler girmesine rağmen kararlarından geri adım atmadı.

Rize'ye bağlı İkizdere ilçesinde duyanları şaşkına uğratan bir olay yaşandı. Baba yadigarı evlerinde beraber oturan iki kardeş arasında anlaşmazlık çıktı. Kısa sürede büyüyen kriz nedeniyle kavga eden iki kardeş, evlerini ayırmaya karar verdi. İkisi de oturdukları evden çıkmak istemeyen kardeşler, fıkralara konu olacak ilginç bir işe imza attı.

Son yıllarda ilginç haberlere konu olan Rize'de ilginç bir olay daha yaşandı. Ali ile Ahmet Kangel isimli kardeşler, bir süre babalarından miras kalan ahşap evde beraber oturduktan sonra aralarında bir anlaşmazlık çıktı. Kısa sürede büyüyen olay nedeniyle iki kardeş "Artık beraber" oturamayız diyerek evlerini ayırmaya karar verdi. İkisi de babalarından kalan evden çıkmak istemiyordu. Bunun üzerine kendilerince bu sorunu ortadan kaldıracak ilginç bir yönteme başvurdular.

TEK EV, AYNI ÇATI AMA GİRİŞLERİ FARKLI

Evi ortadan ikiye ayıran kardeşlerden biri bir yarısında, öteki de diğer yarısında oturmaya başladı. Görenlerin şaşkınlığını gizleyemediği evde aynı çatı altında oturup farklı kapıları kullanan kardeşler, yöredeki hatırlı kişilerin araya girmesine rağmen kararlarından geri adım atmadı. Olayı duyanlar "Tam bir Karadeniz fıkrası" demekten kendini alamıyor.

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı