adplus-dvertising

Baba, oğul ve torun birlikte sınava girdi

Düzce’de bir genç hafta sonu yapılan YKS’ye babası ve dedesiyle beraber girdi.
Takip et
Baba, oğul ve torun birlikte sınava girdi
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Düzce’de 65 yaşındaki Ahmet İpek, oğlu 44 yaşındaki Serkan İpek ve torunu 19 yaşındaki Deniz İpek’le beraber Yüksek Öğretim Kurumlarına Geçiş Sınavına (YKS) girdi.

Düzce’de YKS’de eşine oldukça az rastlanan bir olay meydana geldi. Sigortacı ve lise mezunu 65 yaşındaki Ahmet İpek, Düzce Belediyesi Kültür Müdürlüğü personeli Serkan İpek ile oğlu Deniz İpek aynı anda sınav heyecanı yaşadılar.

Baba, oğul ve torun birlikte sınava girdi

Düzce’nin farklı okullarında YKS’ye giren dede, oğlu ve torunun sınavlarının iyi geçtiği öğrenildi. Serkan İpek, “Babam ve oğlumla beraber üniversite sınavlarına girmeye karar verdik. Sınav için hep beraber evden çıktık. Farklı okullarda sınava girdik. Aynı heyecanı ve aynı duyguları beraber yaşadık. Hepimizin sınavı iyi geçti. Özellikle oğlumun iyi bir üniversiteyi kazanacağını tahmin ediyorum” şeklinde konuştu.

Oğlu Deniz ile geçen sene da üniversite sınavlarına girdiklerini anlatan Serkan İpek, “Geçen sene olmadı, ama inşallah bu sene hedefi tutturacağız. Bu seneki sınav soruları daha kolaydı” ifadelerini kullandı.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.