Baba, Kızının Ezildiği O Anları Kameradan İzledi

İstanbul Esenyurt’ta bakkal olan baba, kızı Zeynep Hiranur Kaplan’ın sokakta oyun onarken bir aracın altında kaldığı o anları güvenlik kamerasından gördü. Akrabaları olduğu öğrenilen M.K.’nın, sokağa aracıyla kontrolsüz girmesi sonucu küçük kızı ezdiği o anlar kamera kayıtlarında yer aldı.

Geçtiğimiz hafta İstanbul Esenyurt’ta bir bakkalın önünde meydana gelen kaza mahalle sakinlerinin büyük korku yaşamasına neden oldu. 4 yaşındaki Zeynep Hiranur Kaplan, babasının bakkalından çıkıp yola fırladığında, akrabaları olduğu öğrenilen M.K.’nın aracının altında kaldı.

KÜÇÜK KIZ, ARACIN ALTINDA KALDI

Sokağa hızlı giren M.K. kontrolündeki araç, küçük kızı fark edemeyince kaza gerçekleşti. Sokakta oynayan ve aracı fark edemeyen küçük kız, aracın ön tekerlerinin üzerinden geçmesinin ve akabinde durmasının ardından çığlık atmaya başladı.

Araç sürücüsü M.K., birine çarptığını fark ederek derhal durdu. Aracından inen M.K., çarptığı kişinin 4 yaşındaki akrabaları Zeynep Hiranur Kaplan olduğunu fark etti. 4 yaşındaki küçük kız, aracın altından kendi imkanlarıyla çıktı. O kaza anı ise Zeynep’in babasının bakkalındaki güvenlik kameralarına takıldı.

Küçük kız kaldırıldığı hastaneden günler sonra taburcu edildi. Şans eseri vücudundaki ufak sıyrıklarla kazadan kurtulan Zeynep Hiranur’un ailesi, Hiranur’a çarpan M.K.’dan şikayetçi olmadı.

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı