Azubuike İçin Üç Takım Kıyasıya Yarışıyor

Bu sezon Çaykur Rizespor'da gösterdiği performansla dikkatleri üzerine genç Okechukwu Azubuike için Beşiktaş ve Başakşehir'den sonra Fenerbahçe'de devreye girdi.

Transfer sezonunun başlaması ile birlikte takımlar arasındaki rekabet de kızıştı. İddialı bir kadro kurmak isteyen Süper Lig’in devleri, her alternatifi değerlendiriyor. Bunu yaparken de zaman zaman ezeli rakipler karşı karşıya gelebiliyor. Bunun son örneğini Okechukwu Azubuike’de gördük. Çaykur Rizespor’da iyi bir sezon geçiren 23 yaşındaki yıldız adayı adayı için Başakşehir ve Beşiktaş’tan sonra Fenerbahçe’nin de devreye girmesi ortalığı karıştırdı.


Hanüz 23 yaşında olmasına rağmen güçlü fiziği, hızı ve isabetli şutlarıyla futbol otoritelerinin dikkatini çeken Azubuike, Süper Lig’in üç önemli kulübünü de karşı karşıya getirdi. Çaykur Rizespor’da kiralık oynayan Azubuike’nin maliyetinin uygun olması bu takımların iştahını kabartan bir başka detay olarak göze çarpıyor. Kıran kırana geçecek bu yarışta hangi takımın mutlu sona ulaşacağını hep beraber bekleyip göreceğiz. Sezon başında Azubuike ile sözleşme imzalamayan Çaykur Rizespor için ise kaçan balık büyük olacak.

İYİ PARAYA SATMANIN HESABINI YAPIYORLAR

Öte yandan Azubuike’nin henüz 23 yaşında olması son yıllarda yabancı kulüplere oyuncu satan bu üç takım için de büyük önem arz ediyor. Bu oyuncunun takımlarında iyi bir performans göstereceğini düşünen yöneticiler, iyi paralara satmanın hesaplarını yapmaya başladı.

'Cevap kağıdım sosyal mesafeyi korudu' diyen öğrenci herkesi güldürdü

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı