Azra Akın’dan Uzun Zaman Sonra “Müjde”

Dünya güzelimiz Azra Akın, anneliğinin ilk 1 yılını tamamladığını ve artık işine döneceğini söyledi. Azra Akın mankenliğe ve oyunculuğa döneceğini açıkladı.

Dünyanın en güzel mankeni seçilen Azra Akın, 2017 yılında hayatını Atakan Koru ile birleştirdi. Akın bu evlilikten Demir adında bir erkek çocuk sahibi oldu. Oğlunun bakımlarıyla kendisin ilgilenen ve bakıcı tutmayan Azra Akın, 1 yaşına gelen oğlu Demir’i artık bakıcı veya aile üyelerine bırakabileceği için işine dönme kararı aldı.


AZRA AKIN, EKRANLARA DÖNÜYOR

Oğlu Demir’in 1 yaşına gelmesini bekleyen Azra Akın, modelliğe ve oyunculuğa tekrar döneceğini açıkladı. Hayranlarının uzun zamandır ekranlarda görmek istediği Akın, Instagram’da örnek anne profili oluşturmuş ve birçok anne ile anne adayının, kendisini takip etmesine neden olmuştu.

Bir alışveriş merkezinde görüntülenen Azra Akın, çocuk bakmanın sadece anneye yük olmadığını, babaya da yük olduğunu fakat babaların çalışmaya devam ettiğini söyledi. Baba çalışabiliyorsa, kadında çalışabilir ve hayatın zorluklarını beraber üstlenirler yorumunda bulunan Akın, “Hem iş hem annelik zor olmayacak mı” sorusuna “Bu soruyu, hep kadınlara soruyorsunuz. Erkeklere soruluyor mu bu soru? Çocuğun anneye ne kadar ihtiyacı varsa babaya da var.” dedi.

Sungur videosu yayınlandı, teröristlerin korkulu rüyası olacak!

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı