adplus-dvertising

Aziz Çetin: ‘Hedefimiz ligi ilk 5’te bitirmek’

Antalyaspor Başkanı Aziz Çetin, Antalyaspor için Antalya’nın en büyük değeri diye, “Bizim gibi şehir takımlarının kentin dinamiklerinin desteğine ihtiyaçları var. Amacımız devamlı olarak hedefi ilk beş olan bir takım yaratmak” şeklinde konuştu.
Takip et
Aziz Çetin: ‘Hedefimiz ligi ilk 5’te bitirmek’
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Antalyaspor Başkanı Aziz Çetin, İhlas Haber Ajansı (İHA) muhabirine gündeme dair özel açıklamalarda bulundu. Yönetim, teknik ekip ve futbolcular olarak lige hazır olduklarını belirten Başkan Çetin, geçen sezonu 7. sırada bitirdik. Bu yıl amacımız en azından daha üst sıralarda bulunmak” dedi.

“Antalyaspor, kentinin en büyük markası”

Yapılan sponsorluk anlaşmaları ile Antalyaspor’un marka değerini arttırmak istediklerini dile getiren Başkan Çetin, “Antalyaspor, Antalya’nın 1966’dan beri en büyük markası. Bizim gibi şehir takımlarının kentin dinamiklerinin desteğine ihtiyaçları var. Antalyaspor olarak yaptığımız sponsorluk anlaşmalarının takımımızın adına yakışır olduğunu ve marka değerine olumlu katkıda bulunacağını düşünüyorum. Biz Antalyaspor’un faydasına olacak yeni sponsorluk anlaşmalarına da açığız. Bugüne kadar ekibimiz ile 54 adet sponsorluk anlaşması yaptık. Şu anda bu sayının tam olarak kaç olduğunu bilmiyorum ama umarım arttırabilmişizdir” diyerek konuştu.

“Sponsorlarımızın isteğiyle İstanbul’dayız”

Sponsorluk anlaşmalarının neden İstanbul’da yapıldığına dair de açıklamalarda bulunan Başkan Çetin, “Birçok sponsorluk anlaşmasını Antalya’da yaptık. Ancak sonuçta biz sponsor olunan tarafız. Sponsorunuz sizi nereye davet ediyorsa gitmek zorundasınız. Anlaşmaya vardığımız kurumlar, resmi organizasyonun İstanbul’da yapılmasını uygun gördüğü için biz de bazı anlaşmalarımızı burada yaptık. Burada sizlerle birlikte olduğumuz içinde gayet mutluyuz” ifadelerini kullandı.

“Nuri Şahin’in hedefi de ilk beş”

Yönetim, teknik kadro ve idari kadro olarak ortak maksatlarının ligi mümkün olduğu kadar üst sıralarda bitirmek olduğunun altını çizen Aziz Çetin, “Biz Antalyaspor olarak vizyon ve hedeflerimizi beraber belirliyoruz. Yönetim, teknik kadro, idari kadro ve bütün takım beraber karar veriyoruz. Dolayısıyla Nuri Şahin’in de hedefinin benim düşündüğüm gibi ilk beş olduğunu biliyorum. Amacımız iyi futbol oynayan, ligi mümkün olduğunca üst sıralarda bitirmek isteyen bir ekip yaratmak. Geçen sezonu 7. Sırada bitirdik. Bu yıl amacımız en azından daha üst sıralarda bulunmak. Esas amacımız ise uzun vadede devamlı olarak hedefi ilk beş olan bir takım yaratmak” değerlendirmesini yaptı.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.