Azeri Şarkıcı Günel’den Ses İtirafı

Azeri şarkıcı Günel Zenalova, alışveriş merkezinde arkadaşlarıyla alışveriş yaparken görüntülendi. Şarkıcı Günel, bir süre gazetecilerle sohbet etti. Sesinin kısık olduğunu ve çok konuşmak istemediğini söyleyen Günel, ”Sesim Günel abi.” diyerek espri yapmayı da ihmal etmedi.

Azeri şarkcı Günel Zenalova geçtiğimiz gün objektiflere yakalandı. Bir alışveriş merkezinde gezintiye çıkan Günel, gazetecilerin soru sorma talebini geri çevirmeyerek sohbet etti. Günel’in keyifli olduğu gözlerden kaçmazken, sesinin de bir hayli kısık olduğu fark edildi.

Sesi kadar kendisi de güzel olan genç Azeri şarkıcı, röportaj sırasında sesinin çok kısık olduğunu ve şu an konuştuğunda sesinin kendisine, erkek sesi gibi geldiğini ifade etti. Gazetecilerin sorularının ardın, alışveriş merkezine beraber geldiği arkadaşlarıyla tekrardan alışverişe dönen Günel, güzelliğiyle dikkatleri yine üzerine çekti.

FOTOĞRAF İSTEĞİNİ DE GERİ ÇEVİRMEDİ

Mütevazı tavırlarıyla büyük beğeni toplayan Günel, muhabirlerin fotoğraf talebini de geri çevirmedi. Günel, verdiği pozla her zaman güzelliğine güvendiğini gösterdi. Azeri şarkıcı sohbetin ardından uzun süre avm’de kaldı. Bol bol alışveriş yapan Günel arkadaşlarıyla avm’den ayrıldı.

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı