adplus-dvertising

Aysun Kayacı, sosyal medya hesabım yok diyerek isyan etti!

Geçtiğimiz günlerde ‘Hakan Ural ile benim oyum bir mi?’ paylaşımını yaptığı iddia edilen Aysun Kayacı duruma isyan etti. Kayacı kendisinin sosyal medya hesabının olmadığını söyledi.
Takip et
Aysun Kayacı, sosyal medya hesabım yok diyerek isyan etti!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Senelerdir yurt dışında yaşayan eski manken Aysun Kayacı, sosyal medyada sık sık trend topic oluyor. Son olarak, ‘Hakan Ural ile benim oyum bir mi?” dediği öne sürülen Kayacı, seneler süren sessizliğini bozdu.

Basın Mensubu Cengiz Semercioğlu’na konuşan Kayacı Twitter’dan bıktığını belirterek hesapları senede 2-3 kere şikayet ettiğini ifade etti. Ismine açılan sahte hesapları şikayet etmesinden bir netice alamadığını belirten eski model “Ona buna, hatta Cumhurbaşkanı’na bile hakaret ediliyor. Ben bu şekilde biri değilim. Ben inançlı biriyim. Neden insanların inancıyla dalga geçeyim?” diye isyan ediyor.

‘BENİM OYUMLA ÇOBANIM OYU BİR Mİ?’ SÖZLERİNDEN PİŞMAN

Aysun Kayacı, seneler önce NTV’de ekrana gelen bir münakaşa programında “Ben vergi veriyorum niye vergisini vermeyen, çok özür dilerim herkes üzerime gelecek ama kalıp olarak söylüyorum, ‘dağdaki çoban’la benim oyum eşit mesela. Niye? Hiç vergisini vermeyen biriyle niye benim oyum eşit. O benim kadar duyarlı benim kadar sorumluluk sahibi bir biçimde yaklaşıyor mu acaba” diye tepki toplamıştı.

Kayacı 20 yaşındayken bu sözü söylediği için pişman olduğunu da sözlerine ekledi.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.