adplus-dvertising

Ayşegül Yıldız, İbrahim Tatlıses’e hiç aşık olmamış!

2011 yılında İbrahim Tatlıses ile dünya evine giren Ayşegül Yıldız 2013 yılında boşanarak Tatlıses'den ayrılmıştı. Yıldız şimdilerde arka arkaya yaptığı açıklamalarla dikkat çekiyor. Hayatında hiç aşık olmadığını söyleyen Ayşegül Yıldız, "Keşke çocuğu tek yapabilsem" dedi.
Takip et
Ayşegül Yıldız, İbrahim Tatlıses’e hiç aşık olmamış!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 1

İbrahim Tatlıses ile yaşadığı ilişkiyle ismini duyuran Ayşegül Yıldız, sosyal medya hesabından yaptığı bir soru-yanıt etkinliğinde çarpıcı itiraflarda bulundu. İbrahim Tatlıses ile 2011 senesinde evlenip, 2013 senesinde boşanan Ayşegül Yıldız’ın bu evlilikten Elif Ada adında bir kızı var. Özel yaşamıyla alakalı dikkat çeken itiraflarda bulunan Yıldız, İstanbul’a döneceğini belirtti.

Uzun zamandır Bursa’da yaşayan Yıldız, “İstanbul’a yerleşmeyi düşünüyor musunuz?” sorusu üstüne “Evet dönüş yapıyorum. Kısmetse nisan sonu mayıs başı gibi taşınmış olurum” ifadelerini kullandı.

AYŞEGÜL YILDIZ: “KEŞKE ÇOCUĞU TEK YAPABİLSEM”

40 yaşındaki Yıldız, tekrardan çocuk sahibi olmak isteyip istemediği konusunda ise “Evet çok isterim keşke tek başıma yapabilsem” cevabını verdi.

Ayşegül Yıldız, İbrahim Tatlıses’e hiç aşık olmamış!

“HİÇ AŞIK OLMADIM”

Sonrasında “Kaç kere aşık oldunuz?” sorusu yöneltilen Ayşegül Yıldız, “Başkalarından dinlediğim aşk hikayelerinden çıkarım yaparsak hiç olmadım” biçiminde dikkat çeken bir itirafta bulundu.

Ayşegül Yıldız, İbrahim Tatlıses’e hiç aşık olmamış!

TATLISES’İN ‘7 ÇOCUK’ SÖZLERİNE CEVAP VERMİŞTİ

Eski eşi İbrahim Tatlıses’in geçtiğimiz günlerde, “Şuandaki aklım olsaydı 7 çocuk yapmazdım! Allah insana evladın da hayırlısını versin, vermiyorsa da o zaman hiç vermesin çünkü; azı karar çoğu zarar. Cumhurbaşkanımızın dediği gibi 3 adet yeter artar bile!” biçimindeki isyanı Ayşegül Yıldız’a sorulmuştu.

Ayşegül Yıldız, İbrahim Tatlıses’e hiç aşık olmamış!

Yıldız, “Belki o 3 çocuktan biri Elif Ada nereden biliyorsunuz? İnsanlar tabii ki kendi evladıyla alakalı şeylere zaman zaman kızabilir. Cahiliyet döneminde bir sürü çocuk yapıp sonra pişman olabilir. Bunlar üzülüp, kırılacak şeyler değil.” yanıtını vermişti.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (1)
XXX
16 Nisan 2021, 15:23 tarihinde yazildi

vallahi cok güldüm Aysegül yildizin sözlerine :-)))) madem Ibrahim tatlisese Asik olmamis ne diye o Kadar zaman onu beklemekle gecirmis ayrica vurulduktan sonra kosarak evlenmis haa kafasinda baska seyler gectiyse bilemeyiz cocuk yapip nafaka falan filan onuda kendi bilir Allah bilir .zamanimizin kadinlari cok degisti nerde vefakar olani emek vereni vedakarlik yapani yok yazik cocuk oyuncagi yaptilar evliligi.saygi yok sadece maddiyat:-(

  • Cevapla
  • 0