Ayşegül Çınar gözaltına alındı! Sevgilisi 12 kişiyi bıçakladı…

Dizi oyuncusu Ayşegül Çınar ve sevgilisi Furkan Çalıkoğlu’nun bulundu restoranda kavga çıktı. Çalıkoğlu elindeki bıçakla çevredekilere saldırdı. Kavgayı ayırmaya çalışan 5 otel çalışanı ve 7 polis yaralandı
Takip et
Ayşegül Çınar gözaltına alındı! Sevgilisi 12 kişiyi bıçakladı…
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Meşhur dizi oyuncusu Ayşegül Çınar dün gece saatlerinde Beyoğlu’nda bir otelin restoranında sevgilisi Furkan Çalıkoğlu ile birlikteydi. Gece yarısından sonra 00.30 sıralarında henüz neden ve nasıl çıktığı anlaşılamayan bir münakaşayla restoran karıştı. Münakaşa büyüdü, meşhur oyuncunun sevgilisi elindeki bıçakla çevredekilere saldırmaya başladı.

5 KİŞİYİ YARALADI

Restoran çalışanları müdahale etmeye çalıştı. Furkan Çalıkoğlu ise kendilerini ayırmaya çalışan çalışanlara da bıçakla saldırdı. 5 kişiyi yaraladı. İhbar üstüne olay yerine çok sayıda polis ve sağlık ekibi sevk edildi.Ayşegül Çınar gözaltına alındı! Sevgilisi 12 kişiyi bıçakladı…

ÖZEL HAREKAT DEVREYE GİRDİ

Polis ekipleri restorana girerek kavgayı ayırmaya çalışsa da bir türlü sakinleşmeyen ve direnen Furkan Çalıkoğlu bu kez bıçakla polislere saldırdı. Meydana Gelen arbedede 7 polis memuru bıçakla yaralandı.

Olay yerine sevk edilen özel harekat polisleri bıçaklı saldırgan Furkan Çalıkoğlu’nu gözaltına aldı. Meşhur oyuncu Ayşegül Çınar ve sevgilisi Furkan Çalıkoğlu ifadeleri alınmak üzere Karaköy Polis Merkezi’ne götürüldü.Ayşegül Çınar gözaltına alındı! Sevgilisi 12 kişiyi bıçakladı…

‘MEKANDA SALDIRIYA UĞRADIK’

Ayşegül Çınar, karakola girerken kameralara dönerek, ”Merhaba, mekanda biz saldırıya uğradık. Beyefendi kaçtı, bizi şuanda alıkoyuyorlar” ifadelerini kullandı.

Meşhur oyuncu 3 ay önce de uyuşturucu bulundurmaktan gözaltına alınmıştı. 7 Mart 2021 tarihinde Beşiktaş’ta polis uygulama noktasında aracında uyuşturucu madde bulunduran meşhur oyuncu gözaltına alınmıştı. Arabasında bulunan uyuşturucunun ise sevgilisi Furkan Çalıkoğlu’nu tarafından aracına koyulduğunu öne sürmüştü.

Kavgada yaralanan 5 otel çalışanı ve 7 polis memurunun ufak sıyrıklarla yaralandığı ve hayati tehlikelerinin bulunmadığı öğrenildi. Olayla alakalı inceleme sürüyor.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.