Ayşe Tuba Arslan’ın Yeni Dilekçesi Ortaya Çıktı

Eskişehir'de eski eşi tarafından öldürülen Ayşe Tuba Arslan'ın yeni bir dilekçesi daha ortaya çıktı.

Eskişehir’de eski kocası tarafından satırla ağır yaralanan ve kaldırıldığı hastanede yaşamını yitiren Ayşe Tuba Arslan’ın, çantasında yeni bir dilekçe bulundu.

Eskişehir’de 11 Ekim tarihinde ayrıldığı eşi tarafından satırla ağır yaralandıktan 44 gün sonra tedavi gördüğü Eskişehir Osmangazi Üniversite Tıp Fakültesi Hastanesi’nde yaşamını yitiren Ayşe Tuba Arslan’ın, yürekleri burkan yeni bir dilekçesi daha gün yüzüne çıktı.

EN AĞIR ŞİDDETİ YAŞAMIŞ

Talihsiz kadının çantasından çıkan ve yaşadıklarını anlattığı dilekçesinde, bu defa daha ağır şiddet olayları yer aldı. Uzaklaştırması olduğu halde eşinin eve gelerek kendisini darbettiğini dile getiren Arslan, defalarca tecavüze uğradığını da yazdı.

HEM DÖVMÜŞ HEM DE DEFALARCA TECAVÜZ ETMİŞ

Arslan, şikayet mektubunun devamında ise ölmemek için yetkililerden şöyle yardım istedi:

“Tedbir kararı olmasına karşın, hiçbir biçimde netice alamadım. Yalçın Özalpay tekrar fiziksel şiddet gösterdiği için yaşamımdan endişe ediyorum. Yalçın Özalpay’dan korkuyorum. Her gün işe gelip giderken, beni takip ediyor. Yalnız sokağa çıkaramıyorum, bu sebepten dolayı işe babam getirip götürüyor. Babamın yanımda olmadığı zamanlarda şahsıma yönelik ağza alınmayacak hakaretlerde bulunuyor. Artık namusuma dil uzatıyor. Sokaklarda bağırıyor. Herkes bize bakıyor. Ve tüm arkadaşlarımı rahatsız ediyor. Telefonla arayıp kötü kadın diyerek anlatıyor. Beni çocuklarımdan uzaklaştırdı, ‘Anneniz kötü kadın’ diyerek anlattı. Ben evimden çıkmayacaktım, uzaklaştırma kararı olduğu halde zorla eve girdi. Ben evi terk etmek mecburiyetinde kaldım. Çünkü fiziki şiddet ve tecavüz ediyordu zorla dayanamadım artık. Evimden çıkmak mecburiyetinde kaldım. Benim can güvenliğim hiç yok. Kezzap atmak, öldürmekle, tehdit ediyor. Dayanacak gücüm kalmadı. Bunun gibi birçok tehditlerde bulunuyor. Bana artık iftira atıyor. Bankada param varmış, bir adamla yaşıyormuşum. Bana para vermiş, ev almış. Artık çok yoruldum, ne yapacağımı bilmiyorum. 25 senelik evliliğimde ne kadar altın varsa, elimden aldı. Ben 25 senedir iyiydim, evi terk edince kötü oldum. Herkese bu şekilde anlatıyor. Artık bu iftiralara dayanamıyorum. Cumhuriyet Başsavcılığı’ndan rica ediyorum bir kadın olarak ben öldükten sonra mı bana yardımcı olacaksınız.”

'Cevap kağıdım sosyal mesafeyi korudu' diyen öğrenci herkesi güldürdü

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı