adplus-dvertising

Ayşe Tolga ve Müjde Uzman’dan Wings for Life’a destek

Meşhur oyuncular Ayşe Tolga ve Müjde Uzman, omurilik felcinin tedavisine yönelik incelemelere fon temin etmek ve bu konuda farkındalık yaratmak için bütün dünyada aynı anda koşulacak Wings for Life World Run’a destek oldu.
Takip et
Ayşe Tolga ve Müjde Uzman’dan Wings for Life’a destek
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Omurilik felcinin tedavisine yönelik incelemelere fon temin etmek maksadıyla bütün dünyada aynı anda koşulacak Wings for Life World Run’a meşhur oyuncular Ayşe Tolga ve Müjde Uzman’dan da destek geldi. Oyuncu Ayşe Tolga ile Müjde Uzman, Beşiktaş’taki Bebek sahilinde organizasyon öncesi hazırlık koşusu yaptı. Ayşe Tolga ile Müjde Uzman, 8 Mayıs Pazar günü saat 14:00’te İzmir’de koşacak.

Finiş çizgisi yok, yakalama aracı var

Koşunun startı saat 14.00’te İzmir Kültürpark’ta verilecek. Bitiş çizgisinin olmadığı yarışta koşucular, yarışa başladıktan yarım saat sonra 15 kilometre hızla yola çıkacak Ford Kuga Yakalama Aracı’na yakalanmamaya çalışacak. Hızı her yarım saatte artan ve maksimum 35 km/s hıza ulaşan yakalama aracının en son geçeceği bir kadın ve erkek katılımcı, o parkurun birincileri olacak. Dünyanın farklı noktalarında aynı anda başlayacak yarışın dünya birincileri ise bütün parkurlarda yakalama aracının önünde en uzun zaman yarışı sürdüren yarışmacılar olacak.

Ayşe Tolga ve Müjde Uzman’dan Wings for Life’a destek

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.