Ayşe Özgün, yardım ettiği adamı taciz suçlamasıyla savcılığa verdi!

Bir dönem ekranlarda yıldızı parlayan efsane televizyoncu Ayşe Özgün, seneler önce babasının istismarına maruz kaldığı öne sürülen bir kadının çocuğuna 16 senedir yardımda bulunuyor. Yardım ettiği adamın senelerce kendisinden ve arkadaşlarına para istemesine dayanamayan sunucu, savcılığa suç duyurusunda bulundu.
Takip et
Ayşe Özgün, yardım ettiği adamı taciz suçlamasıyla savcılığa verdi!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Meşhur sunucu Ayşe Özgün ‘Ayşe Özgün Her Gün’ adlı programda sunuculuk yaptığı dönemde programa katılan bir kadınbabası tarafından gençlik senelerinde istismar edildiğini belirterek yaşadıklarını anlatmıştı. Genç kadın, programdan kısa bir müddet sonra kaldığı konutta ölü bulunmuştu. Meydana Gelen olayın sonrasında etkilenen Özgün ise genç kadının ailesine yardım etmeye başladı fakat sonunda hiç beklemediği bir olay yaşadı.

ÖLEN KADININ ÇOCUKLARINA YARDIM GÖNDERMEYE BAŞLADI

Sabah’ta yer verilen habere göre; Ayşe Özgün, aile içinde problem yaşayan kadına peruk ve gözlük taktırarak programına misafir etmişti. Genç kadının anlattıklarından sonra yayına bağlanan baba ise iddiaları reddetmişti. Kadıköy’de bir sığınma evine yerleşmek için uğraş verilen kadın, üç gün sonra babasının ikametinde öldürüldü. Ayşe Özgün, o tarihten beri genç kadının çocuklarına yardım maksatlı giysi okul kıyafetleri ve ihtiyaçlarını gideriyor.

Ayşe Özgün, yardım ettiği adamı taciz suçlamasıyla savcılığa verdi!

AYŞE ÖZGÜN’ÜN EVİNE KADAR GELEREK PARA İSTEMEYE BAŞLADILAR

Öldürülen kadının eşi Mustafa A., ise Ayşe Özgün’ün peşini senelerce bırakmadı. Çanakkale’de bulunan yazlığına kadar gelerek para isteyen ölen kadının kocası Mustafa ve çocuğu Uğur, yapılan yardımlara karşın senelerce para istemeye devam etti. Ayşe Özgün gene de ölen kadının çocuğu Uğur’a para yardımı yapmaya devam etti.

Ayşe Özgün, yardım ettiği adamı taciz suçlamasıyla savcılığa verdi!

ŞİKAYETÇİ OLDU

Yardımlara karşın peşini bırakmayan kişilerin tacizine uğramaya başlayan Ayşe Özgün, polis merkezine giderek şikayetçi oldu. Meşhur sunucu, kendisinden para istediği için yardım ettiğini ancak artık telefon numarasını değiştirecek kadar rahatsız edildiğini ifade etti. Halen sosyal medyada da kendisine ve arkadaşlarına ulaşarak para istediğini ileri sürdüğü Uğur’dan şikayetçi olan Özgen’in ihbarının sonrasında soruşturma açıldı.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.